Pur Pure&Natural Green Tea & Jasmine

PurPo velmi úspěšném představení prémiové řady prostředků na mytí nádobí Pur Pure&Natural, inspirované nejúžasnějšími vůněmi světa, přichází společnost Henkel ČR v únoru s novou světle zelenou variantou Pur Pure&Natural Green Tea & Jasmine. Ta přináší jak okouzlující vůni jasmínu, tak každá její kapka obsahuje osvěžující a revitalizující složky zeleného čaje. Zároveň vytváří bohatou pěnu pro extra silný odmašťující účinek a zářivý lesk a navíc přítomné složky esenciálních olejů pečují o pokožku rukou.

Nový prostředek pro ruční mytí nádobí Pur Pure&Natural Green Tea & Jasmine účinně rozpouští mastnotu a pomáhá ji odstranit velmi snadno a s minimálním úsilím. Je vhodný k mytí všech typů nádobí a kuchyňských potřeb, stejně jako pro čištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch. Je jedno, zda myjete sklo, porcelán, umělou hmotu, ocel nebo stříbro, vždy dosáhnete perfektní čistoty a lesku. Navíc podmanivá a zároveň osvěžující kombinace vůně zeleného čaje a jasmínu potěší smysly a z nudného mytí nádobí se stanou okamžiky relaxace a každodenního požitku.

Zelený čaj je dobře známý svou neuvěřitelnou osvěžující silou. Díky vynikajícím antioxidačním vlastnostem posiluje zdraví a zpomaluje stárnutí. Jemný bílý květ jasmínu z tropických a subtropických oblastí Afriky, Asie a Austrálie nejenže nádherně voní, ale také navozuje stav hluboké relaxace, zlepšuje náladu a podporuje pružnost pokožky.

Nový světle zelený Pur Pure&Natural Green Tea & Jasmine se na pultech obchodů objeví v únoru 2013. Jeho doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč (750 ml).

 

Reklama