Je jaro a nejvyšší čas, abychom kromě přebytečných kil zúčtovali i s naším šatníkem – ponechme si to, co potřebujeme, zbavme se oděvů, které už roky skladujeme a nakonec si pořiďme několik nových kousků pro každý den.
  
Základní pravidlo: vyhazujme nepotřebné věci každé jaro. Vždyť šaty, které jsme neměli na sobě už rok, si zaručeně na sebe víckrát nevezmeme. Loučení je často těžké, ale může nám v něm pomoci myšlenka, že šaty, které nás už znudily, mohou někoho jiného potěšit.

Vyřazování je celodenní program a mně s ním už léta pomáhá má nejlepší kamarádka. Obvykle neřeším, zda mám citové vazby k některým kouskům oblečení, je mi ale líto, že je nemám čím nahradit. A právě proto léčíme bolístky velkých úklidů malým nákupem.

Letos jsme však nikam nešly. Kamarádka teď objednává módu od OTTO – na internetu! Objevila jsem zde celou škálu barev, hned mě zvábily úžasné doplňky, ale nejdůležitější bylo, abychom sestavili můj základní šatník.


Dávaly jsme pozor, aby se každý oděv dal kombinovat s jiným a aby nevyšel moc rychle z módy. Kamarádka mě přesvědčila, že nemusím mít obavy ani ohledně kvality – obzvlášť teď, kdy je zboží totožné se zbožím, které získá zákazník v Německu.

Několik hodin jsme strávily vybíráním, jednak je tu opravdu velký výběr oblečení a jednak s časem se nesmí šetřit, jedná-li se o obnovu šatníku. Nakonec jsem si pořídila:

Sukni a sako - dlouho jsem váhala, zda zvolit zelené nebo černé sako, pak jsem se rozhodla pro jednoduché černé, k němuž jsem našla sukni ve střihu tvaru A. Tahle sestava je dobrá i proto, že ji mohu kombinovat tak, aby byla sportovní nebo elegantní – podle potřeby.

Elegantní kalhoty a džíny - z elegantního oblečení jsem vybrala osvědčené rovné kalhoty s nažehlenými puky. U džínů jsem se osmělila a opatřila si kalhoty rozšířeného střihu s jemným efektem obnošení.

Protože jsem u nich na internetu objednávala poprvé, dostala jsem slevu 175 Kč. To bylo milé. Balíček přijde na dobírku, takže nemusím mít strach z placení. Navíc veškeré výrobky mohu do 14 dní bez problému vyměnit či zcela vrátit. Tak už se těším, jak se můj šatník zase zaplní!

Více najdete na http://www.otto-shop.cz