j1.jpg
Foto: Profimedia

Anna Jágrová
Jednou z nejdůležitějších žen Džegrova života je bezpochyby jeho maminka neboli mama Jagr. Se svým synem strávila v začátcích jeho kariéry několik sezón v zámoří, kde mu byla velkou oporou. Na své mamince si Jarda cení hlavně její pracovitosti. Ukázkově se starala o děti i o statek a kvůli dojení krav vstávala ve čtyři hodiny ráno, aby následně mohla vyrazit do práce. 

j2.jpg
Foto: Profimedia

Iva Kubelková
S modelkou a moderátorkou chodil hokejista mezi lety 1996 až 1999 a šlo o jeho první velkou lásku. A dokonce kvůli ní před lety vynechal hokejovou exhibici Utkání hvězd, což už v případě zapáleného hokejisty něco znamená. Aby mohl s krásnou přítelkyní odjet na dovolenou na Bahamy, předstíral, že si natáhnul tříslo. Jenže lhát se nemá a Jardovi to karma vrátila. Při prvním zápase po dovolené totiž upadl a tříslo si utrhnul. Vztah ale nevydržel pravděpodobně proto, že se Jágr až příliš soustředil na svou hokejovou kariéru.

j3.jpg
Foto: Profimedia

Andrea Verešová
Asi tři roky (2000 až 2003) tvořil Jarda pár s modelkou Andreou Verešovou. A v tomto případě to ztroskotalo na rozdílných představách o životě. Neshody a hádky začaly ve vztahu převládat nad hezkými chvílemi, a i když se milenci dlouho snažili svou lásku zachránit, nakonec ji ukončili. Andrea Verešová v rozhovoru uvedla, že jí chyběl větší Jaromírům zájem o její potřeby. „Má jen svou kariéru, svůj hokej. Je zvyklý žít sám pro sebe, i když na druhou stranu není sám za sebe zodpovědný,“ řekla před lety pro televizi JOJ a také zmínila, že se jí nelíbilo, že Jaromír do vztahu tahal i svou matku.

j4.jpg
Foto: Profimedia

Inna Puhajková
Mezi lety 2006 a 2012 byla hokejistovou láskou modelka Inna Puhajková, která nyní působí jako sportovní moderátorka. Když se po boku Jardy začala objevovat, přirovnávali ji lidé k Ivě Kubelkové. Tehdy dvacetiletá modelka byla vystavená velkému tlaku a neměla žádné zkušenosti ze šoubyznysu. Trpělivě svého partnera všude doprovázela a po letech v rozhovoru pro Blesk přiznala, že jí chyběla seberealizace, protože žila život toho druhého.

j5.jpg
Foto: Profimedia

Veronika Kopřivová
Dalším vážným vztahem byl ten s modelkou Veronikou Kopřivovou. Média ho ovšem nepřijala zrovna kladně – Veronika byla titulována jako zlatokopka, a dokonce vypluly na povrch staré fotografie, na kterých tančí u tyče. Jaromír se za svou lásku ovšem postavil. To ale nestačilo k tomu, aby spolu spokojeně zestárli. Po čtyřech letech přišel v roce 2019 rozchod a Veronika se vyjádřila podobně jako předchozí ženy – Jardovou hlavní láskou je láska k hokeji. Loni v květnu přivedla modelka na svět holčičku, kterou má s partnerem Miroslavem Dubovickým.

j6.jpg
Foto: Profimedia

Dominika Branišová
Momentálně se po hokejistově boku objevuje další modelka. Se sedmadvacetiletou Dominikou Branišovou randí od roku 2020 a vypadají spolu moc spokojeně. Modelka se nejprve rozhodla, že se bude držet stranou mediálního světa, ale nakonec se přeci jen veřejnosti více otevřela. Seznámili se v pražském klubu, kde dělala Dominika manažerku. Kvůli svému příteli se prý v lockdownu naučila i vařit, preferuje ale zdravější jídla, protože na českou klasiku jezdí Jarda ke své mamince. Tím, že je Jaromír stále aktivním hokejistou, prý Dominika nevnímá věkový rozdíl po fyzické ani psychické stránce.

j7.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: isport, idnes, Wikipedia, Kafe, Blesk

Čtěte také:

Reklama