rande-naslepo.jpg
Zdroj foto: Shutterstock 

Mirek (32)

Jednou jsem pozval na rande holku, která se mi z fotek hrozně líbila. Vypadala, že je sportovní typ, a tak jsem si řekl, že budeme mít pravděpodobně i podobné zájmy. Já rád chodím na túry a občas se zastavím i v posilovně. Jenže když jsem dotyčnou uviděl naživo, nevypadala ani trochu jako ta, kterou jsem si vybral z fotek, nebo možná tak kdysi vypadala, ale to už je pěkně dávno. Čert vem několik kilo navíc, vadil mi hlavně ten princip. Jak by vypadal náš vztah, kdyby byl už jen založený na tom, že mi lhala o tom, jak vypadá? Samozřejmě z toho nic nebylo.

Sára (26)

Moje nejhorší rande bylo právě přes seznamku. Kluk, který mě tehdy na rande pozval, byl starší a podle fotky, kterou měl u sebe na profilu, byl i moc sympatický. Navíc jsem se pod fotkou dočetla, že je majitelem jedné úspěšné firmy. Dovedete si tedy představit, jak jsem byla natěšená. Když jsme se pak potkali, byl skutečně tak hezký, jako na fotce. Navíc stále mluvil o tom, jak je úspěšný, jak má rozjetou kariéru a že má dost nahrabáno. Jenže když pak přišlo na placení, bez zaváhání řekl, že zaplatíme zvlášť. Já tehdy ještě studovala a on se chlubil množstvím peněz. Tím to pro mě skončilo.

Renata (41)

Já jsem svého vyvoleného nemohla dlouhé roky potkat. Zatímco moje kamarádky a příbuzné zažívaly zásnuby a posléze svatby, já byla stále sama bez sebemenší šance na dlouhodobý vztah. Už jsem byla skoro smířená s tím, že skončím sama, když mi moje kolegyně z práce poradila seznamku. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem se odhodlala k nejlepšímu rozhodnutí ve svém životě. Našla jsem tam totiž na první dobrou mého současného manžela, se kterým čekám už druhé dítě.

Veronika (35)

Moje první a zároveň poslední rande naslepo nevyšlo z jednoho jediného důvodu. Nepřišel. Čekala jsem na něj v jedné vinárně v centru města. Dost jsem si tehdy dala záležet na make-upu a měla jsem i čerstvě udělané vlasy. Když už měl asi 20 minut zpoždění, napsala jsem mu netrpělivě, kde vězí. A on mi obratem odepsal, že mu kamarádi nakonec rande naslepo vymluvili, že prý bych mohla být klidně tlusťouška anebo chlap. To mě z celého randění přes seznamku zcela vyléčilo a už nikdy jsem tak hloupý nápad nedostala.

Oliver (23)

Přes seznamku jsem měl rande už mockrát. Nikdy to ale nebylo ono. Jednou se nelíbila ona mně, jindy zase já jí. Pak ale jednou přišla holka, která se mi líbila a které jsem se líbil i já. Naše rande bylo skvělé a teď spolu už dva měsíce chodíme. Dost možná je to ta, kterou si jednou vezmu.

Zdroj info: Respondenti Mirek, Sára, Renata, Veronika a Oliver

Reklama