Piráti a pirátky naší země i koutů vzdálených!

Již tuto sobotu očekávám vás, bychom se společně na cestu za prokletým pokladem vydali. Sraz všech, kdož ochotni jsou se rvát za záchranu naší lodi i země, je kdykoliv mezi druhou a třetí hodinou odpolední na zahradě za rodinným centrem – Palackého náměstí 3, Sadská.

Jakmile úkol splníme a sesbíráme minci po minci poklad prokletý, snad zlomíme kletbu a bujará veselice zakončí tento velký den.

Slibuji, že práci vaši odměním – vždyť pro malé piráty pohádku Vodnickou máme, větší pobaví se při koncertu Petra Poláčka, ani přehlídku umění šermířského a show ohňovou nesmíme opomenout. A mnoho her, soutěží i atrakcí pro velké či malé v cílovém bodu připraveno jest – náš přístav pirátský (Fotbalový stadión- Poděbradská ulice, Sadská) v celé své parádě přivítá vás.

A odměna? Ta je připravena pro všechny, kdo zúčastní se.

Váš Černý korzár

www.zivotjehra.com/pirati

Pirátský kvíz http://www.zivotjehra.com/pirati/?id=piratsky_kviz, na jehož základě můžete získat přístavní povolenku (vstupenku na fotbalový stadion) zdarma – v ceně koncert Petra Poláčka, loutková pohádka, vystoupení pirátských šermířů a všechny atrakce a soutěže…