ruce

Zajímá mě osud, který se dá vyčíst z dlaní. Nastudoval jsem si o téhle disciplíně něco víc a zjistil jsem, že chiromantii si může vyzkoušet každý. Samozřejmě, že záleží i na zkušenostech, ale základní principy jsou dané. A tak jsem se rozhodl, že se vám dám všanc, milé čtenářky.

Zajímá vás také chiromantie? Chcete také číst z dlaní? Pokud ano, vyzkoušejte si to na mně. Níže najdete obrázek mých dlaní a jsem hodně zvědavý, co mi vyvěštíte.

Užitečné odkazy...

A ještě k úplným základům

Na většině dlaní najdete z čar vytvořené písmeno M. Tvoří ho čára života, čára hlavy, čára osudu a čára srdce. Jsou to čtyři nejdůležitější čáry, které v chiromantii existují. Tři z nich má každý člověk, čáru osudu jen někteří. Na mých dlaních najdete všechny čtyři čáry, tak hurá do práce - jaký, podle vás, jsem a jaký mě čeká život a osud?

Levá ruka

levá ruka

Pravá ruka

pravá ruka

Je důležité znát hloubku a barevnost čar. Nevím, jak moc je to ze scanu patrné, proto věřte, že ty mé čáry jsou opravdu výrazné. Kdyby docházelo k nějakým nejasnostem i ty dvě dlaně nahoře jsou mé.

No, tak se ukažte a prozraďte mi, co jste si o mně přečetly? A pokud jste odvážnější, napište do diskuze i to, co jste si přečetly ze svých dlaní, anebo tam nahrajte fotku a nechte číst ostatní...