MADEIRA je ostrov, který už jen pro svůj exotický název touží poznat téměř každý, kdo rád cestuje a poznává nové kraje. Příznivé klimatické podmínky jsou jako stvořené pro celoroční pobyt zde. Rtuť teploměru dosahuje 20 °C v zimě, v létě je průměrná teplota vzduchu cca 24 °C.

Nachází se v Atlantickém oceánu, 978 km od Portugalska a 545 km od Afriky, a nikdy nezklame Vaše očekávání. Madeira je krásná, pohostinná, tajemná i nezkrotná a svým jedinečným bohatstvím - nezničenou a bujnou vegetací, horskými majestátnými štíty, vyvolávajícími v nás touhu stanout na jejich nejvyšším vrcholu, si získá srdce každého, kdo miluje přírodu, neboť „příroda" Vás zde obklopuje doslova na každém kroku. Teplota vody se pohybuje od 17 °C v zimě po 23 °C v létě.

 Pobřežní vody neustále otepluje Golfský proud, čemuž také nasvědčuje fakt, že na Algarve je voda studenější než tady, na Madeiře, uprostřed oceánu. Madeiru bychom mohli charakterizovat jako jednu velkou botanickou zahradu Nikde jinde neuvidíte v takovém množství kvést orchideje, lilie, magnólie, azalky... na 700 druhů květeny, kapradin, různé druhy jalovce a vavřínu.

Některé druhy jsou až 2.000 let staré. Příroda kolem Vás, třetihorní pralesy, které skrývají množství vodopádů a jezírek, je zaručeným rájem pro vyznavače turistiky. Nádherné scenérie se před Vámi objeví ve vnitrozemí v horách. Z nejvyšších vrcholů ostrova PICO RUIVO a PICO DO ARIEIRO je nezapomenutelné sledovat východ slunce. Přenocujte zde v některých z horských hotýlků a dáte nám za pravdu. Pokud dáváte přednost jiným druhům sportu, nabízí se Vám možnost vyzkoušet paragliding, horská kola, jízdu na koni, tenis, či pro odvážnější - zdolat skalní stěnu. Patříte mezi milovníky golfu?

Ostrov má dvě golfová hřiště. Santo da Serra je umístěno v lese, téměř 700 m nad mořem a pravidelně hostí významné evropské turnaje. Naskýtá nádherný výhled na výběžky Ponta da Sao Lorenzo, nacházející se na východě ostrova. Druhé hřiště Palheiro golf je součástí botanických zahrad. Bylo otevřeno v roce 1993, pouhých 15 min. jízdy od hl. města FUNCHALU, na který je výhled ze samotných greenů.

Samozřejmostí pro Madeiru je nepřeberné množství vodních sportů, jako jsou vodní lyže, surf, windsurfing, potápění, vodní skútr, parasailing plachetnice, vodní banán, atd. Výborné jsou i podmínky na rybolov. Pro milovníky historie je jako stvořené hlavní město Madeiry - FUNCHAL. Turisty rovněž zaujmou suvenýry - zvlášť proutěné výrobky a ruční práce. Na Madeiře najdete pouze dvě písečné pláže Prainha a Praia Formosa. Koupání je řešeno vybudováním vodních komplexů a mol se vstupy do oceánu, a to na útesech přímo nad Atlantikem. Všechny hotely mají svůj bazén se slunnou terasou.

 

OSLAVTE S NÁMI 1. MÁJ – LÁSKY ČAS

na ostrově KVĚTIN

29. 4. - 6. 5.

UBYTOVÁNÍ VE FUNCHALU

GIRASSOL**** 14.990,- Kč se snídaní

ORCA PRAIA*** 14.990,- Kč se snídaní

UBYTOVÁNÍ V CANICO DO BAIXO (8 km od Funchalu)

& MACHICO (15 km od Funchalu)

DOM PEDRO BAÍA**** 14.990,- Kč se snídaní

DOM PEDRO BAÍA**** 19.990,- Kč all inclusive

 

Ceny jsou za 1 osobu a zahrnují:

Charterový – přímý let Praha – Funchal – Praha, transfery, 7x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vybranou stravou, pojištění léčebných nákladů v zahraničí, tištěného průvodce Madeirou v češtině, mapu ostrova, služby česky hovořícího delegáta.

Ceny nezahrnují:

Letištní taxu + 2.490,- Kč, palivový příplatek + 690,- Kč.

 

LETENKA & POBYT & AUTO 7 dní

PAUL DO MAR**** 14.990,- Kč bez stravy

PAUL DO MAR**** 15.990,- Kč se snídaní

PICO DA URZE**** 14.990,- Kč se snídaní

 

Ceny jsou za 1 osobu a zahrnují:

Charterovou letenku Praha – Funchal – Praha s leteckou společností Travel Servis, 7x ubytování ve dvoulůžkových pokojích,

mapu ostrova, pronájem automobilu skupiny A, havarijní pojištění, neomezený počet najetých kilometrů.

Ceny nezahrnují:

Letištní taxy + 2.490,- Kč + palivový příplatek + 690,- Kč, připojištění proti vandalismu, přistavení auta na letišti + 10 EUR.

Poznámka:

Uvedené ceny platí při cestování minimálně 2 osob společně. Minimální věk pro půjčení auta je 23 let, minimálně 1 rok řidičský průkaz

 

Pokud se vám nabídka líbí, kontaktujte cestovní kancelář Snailtravel www.snailtravel.cz

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email: internet@snailtravel.cz.