Ostrov Mauricius je vyhledávané místo pro odpočinek náročných turistů. Na Mauricius směřuje každoročně stále více návštěvníků z České republiky. Odhad pro letošní rok dosahuje historicky rekordní výše 5.000 Čechů. Za oblíbeností Mauricia stojí celoročně příznivé klima, dobrá dostupnost z Prahy i Vídně, služby na prvotřídní úrovni a možnost návštěvy bez nutnosti vyřízení víz či očkování. Individuální přístup při přípravě zájezdů ve specializované cestovní kanceláři Mauricius.cz a následně po příletu na ostrov i v každém lepším ubytovacím zařízení vyvolává v hostech pocit důležitosti. Alespoň na chvíli se tak z každého stane celebrita s velkým množství výhod.

Mauritius

Cestovní kancelář Travel & Business Centre se na Mauricius specializuje od roku 1995 a vděčí za svoji úspěšnost na trhu dlouhodobé spolupráci s nejvýznamnějším hotelovým řetězcem Beachcomber Hotels, který nabízí široký rozsah hotelů od 4* až po 6*. Všichni zaměstnanci cestovní kanceláře nabízené hotely pravidelně navštěvují a jsou připraveni poskytnout klientům osobní rady a aktuální informace v kancelářích v Praze, Brně i Bratislavě.

Když jednou navštívíte ostrov Mauricius, navždy se vám vryje do srdce a budete se chtít vracet znova a znova. Svými rozměry nevelký ostrov je perlou v Indickém oceánu, kde se nachází nejenom průzračné moře a bílé písčité pláže, ale také kouzelné laguny obklopené tropickou přírodou. Není divu, že nejčastějšími návštěvníky tohoto ostrova jsou zamilované páry a dvojice, které chtějí vstoupit do manželství právě v této pohádkové krajině. Ostrov je však vhodný i pro ty, kteří vyhledávají pouze odpočinek v luxusním prostředí.

Mauricius

Kdy cestovat na Mauricius

Na Mauritius se jezdí celoročně. Každé období je vhodné pro jinou činnost. Nejvíce návštěvníků zavítá na ostrov v hlavní sezóně od listopadu do března. Chladnější a sušší od dubna do října je obdobím místní zimy, ideální pro surfaře, golfisty, vrcholí rovněž lovecká sezóna.

Mauricius

Skvělá volba pro rodiny s dětmi i pro nejnáročnější

Mauritius má bezvízový vstup a je díky své poloze po zdravotní stránce naprosto bezpečnou destinací, turisté nepotřebují žádné očkování a lékařská péče je na vysoké úrovni. Na ostrově se mísí různé kultury a náboženství a přesto všichni místní lidé žijí v naprosté harmonii. Mauricius je ideální destinací pro rodiny s dětmi, hotely jsou připravené i pro ty nejmenší, nabízí rodinné pokoje, dětské kluby s řadou aktivit včetně hlídání dětí.

Mauricius

Velkým plusem pro všechny návštěvníky jsou špičkové hotelové služby. Dovolenou si tak můžete vychutnávat v obklopení nádherné přírody lemované mořem v moderní architektuře. Několikakilometrové písečné pláže a rozmanitá příroda nabízejí zajímavé využití volného času pro všechny věkové skupiny. Na své si přijdou milovníci potápění, golfu, adrenalinových sportů, ale také vyznavači odpočinku. Vzhledem k malé rozloze ostrova může návštěvník během dovolené procestovat celý ostrov. Kdo se vydá na Mauricius za dobrým jídlem, do sytosti si užije čerstvých ryb, lahodných mořských plodů a absolutní samozřejmostí je čerstvé exotické ovoce. Ostrov Maurícius vás nezklame, ať se vydáte do jakékoliv části ostrova. Je to skutečný ráj na zemi.

Mauricius

Aktivity a poznávání ostrova

Mauricius

Ty, kteří si myslí, že na Mauricius se létá jen za zaslouženým odpočinkem, musíme opravit. Tato destinace je ideální i pro množství aktivit a zajímavostí, ze kterých si vybere každý. K nejoblíbenějším místům našich klientů patří výlet katamaránem po západním pobřeží, během kterého vás budou doprovázet delfíni. Zoologická zahrada La Casela poskytuje domov 1500 druhům ptáků, zeber, želv, opicím a největším zážitkem je procházka se lvy, během které jste v bezprostřední blízkosti těchto divokých šelem. Hlavní město Port Louis Vám odhalí nejstarší budovu ostrova, ochutnáte kousek pravé mauricijské atmosféry na místním trhu, zajdete do muzea Blue Penny, ve kterém je nejdražší známka světa „Modrý Mauricius“. Ráj botaniků se nachází kousek za hlavním městem – botanická zahrada Pamplemousses patří k nejstarším na jižní polokouli. Vyhaslé vulkány, hinduistická posvátná jezera, vodopády, továrny na zpracování cukrové třtiny a čaje, to je jen zlomek atrakcí, která Vám tento rajský ostrov nabízí.

Mauricius

Cestovní kancelář Travel & Business Centre byla založena roku 1995 a od tohoto roku se specializuje na zájezdy na klíč připravené podle individuálních požadavků náročných turistů. Libor Ševčík z cestovní kanceláře Mauritius.cz říká : „Ostrov Mauricius je nejžádanější destinací, kterou volí 55 % klientů, následovaný Seychelami 15 % a Maledivami 15 %, další exotiku jako Francouzskou Polynésii, Bali, Zanzibar atd. si vybírá zbylých 15% klientů. Všechny nabízené destinace zaměstnanci navštívili a mohou klientům poradit na základě osobních zkušeností a sestavit dovolenou, svatební cestu nebo svatbu v ráji.“

www.Zajezdy-na-klic.cz            

www.Mauritius.cz, www.Maledivy.czwww.Seychely.czwww.Polynesie.czwww.Dubaj.czwww.Vietnam.czwww.Bali.czwww.Brazilie.czwww.Fiji.czwww.SriLanka.czwww.Thajsko.czwww.Svatba-v-raji.czwww.Letenky-na-klic.cz        

Letecká společnost Emirates vás bezpečně přepraví na Mauricius

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě, létá s Čechy na Mauricius přes Dubaj již více než dva roky, od července 2010. Za tu dobu se ostrov stal třetí nejoblíbenější destinací mezi cestujícími společnosti z Prahy. Jen za loňský rok tam společnost přepravila z České republiky 3 000 cestujících. I přesto, že je Mauricius jednou z nejpopulárnějších destinací v síti Emirates mezi českými cestujícími po celý rok, Emirates zaznamenává špičku v cestování na ostrov v únoru a březnu, kdy Češi uprostřed zimy létají za teplem.

EmiratesEmirates nabízí Čechům spojení na Mauricius z pražského Letiště Václava Havla za 12 hodin 30 minut letu. Lze také zvolit spojení z Vídně, z níž je čistá doba letu 12 hodin a 10 minut.

Čeští pasažéři cestují na Mauricius letounem Boeing 777 v konfiguraci se třemi třídami. Z Dubaje létá v současné době na Mauricius 11 letů týdně, nicméně od 1. prosince 2012 dojde k navýšení počtu letů na dva denně. Všichni cestující společnosti Emirates si mohou užít oceňovaných palubních služeb, jako je zábavní systém ice, který umožňuje výběr ze 1 400 kanálů zábavy, včetně nejnovějších filmů, hudby, rozhlasového vysílání a her. Mohou také zůstat ve spojení se světem pod nimi prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Více o letenkách na www.emirates.com.

 

Reklama