Prestižní novinářka a moderátorka Barbara Waltersová (79) si získala reputaci za své kvality při vedení rozhovorů se slavnými osobnostmi v programu The Today Show.

Během svých interview dokonce nejednoho ze svých hostů rozplakala. S blížícím se koncem roku přichází Barbara se svým žebříčkem osobností roku 2008.

V letošním žebříčku se na prvním místě umístil Barack Obama (47), kterého Waltersová nazvala „nejúžasnější osobností roku“.

Nijak nepřekvapila tím, proč. Změnil prý dějiny tím, že je v historii prvním zvoleným prezidentem afroamerického původu v USA.

Na druhém místě svého žebříčku Waltersová uvedla Toma Cruise (46), se kterým hovořila o tom, že chce více dětí se svou ženou, herečkou Katie Holmesovou (29). Jejda!

O své ženě Cruise říká:
„Je prostě kouzelná. Vážně si myslím, že by všichni muži měli své ženy oslavovat… Měli by kvůli nim na pohovce skákat radostí. Když takovou ženu najdete, měli byste z toho být úplně odvázaní. Takhle to cítím.“

Kandidátka na úřad víceprezidenta za Republikánskou stranu Sarah Palinová (44) se umístila na třetím místě. I když s ní Waltersová rozhovor přímo nevedla, jiný její host zhodnotil vzestup a pád Palinové, který fascinoval veřejnost. „Určitě o ní ještě uslyšíme,“ říká Waltersová.

Herec Frank Langella (68) obsadil čtvrté místo za svou novou roli jako prezident Nixon ve filmu Nixon/Frost. Waltersová předpovídá, že za ni získá nominaci na Oscara. Thomas Beatie jako „těhotný muž“ skončil pátý.

Reklama