A vy můžete toto originální nádobí, které vzniklo ve spolupráci s tradiční značkou MORA, získat zdarma jako opravdu hodnotný dárek k nákupu vybraného setu varné desky, trouby a myčky legendární značky MORA.

„Příběh firmy KOLIMAX je podobně zajímavý, jako příběh o půl století starší značky MORA. Začal se psát v roce 1870 v Brně pod jménem Brněnská továrna na smaltové a plechové zboží Brauchbar a Gottlieb. Je to příběh továrny na nádobí, která pod různými názvy svých majitelů neztratila ani pod tlakem bouřlivých dějinných zvratů svoji identitu. Původní stroje, staré několik desítek let, jsme postupně nahradili moderní technologií, která nám umožňuje neustále inovovat naše výrobky. Pečlivě dohlížíme na to aby se u našich výrobků nedělaly žádné kompromisy a to jak v kvalitě používaných materiálů, tak i v kvalitě technologických procesů,“ říká Roman Kopřiva, jednatel společnosti KOLIMAX spol. s r.o.

„K tomu, abychom spojili síly, nás nepřivedly podobně silné zkušenosti. Je to hlavně touha dělat věci naplno. Spojuje nás ale i dlouhodobá vize: zákazníkům přinášíme moderní, spolehlivé výrobky, které jim zpříjemňují život a společně strávené chvíle. Věříme, že se tyto nové limitované sety nádobí stanou oblíbenou součástí kuchyní Stejně jako spotřebiče MORA,“ říká Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK Gorenje spol. s r.o.

Skvělý dárek k novému varnému centru

Pokud právě vybíráte nové kuchyňské spotřebiče, zbystřete! K vybranému akčnímu setu varné desky, vestavné pečicí trouby a myčky MORA, který si koupíte od 15.3.2021 do 31.5.2021, dostanete navíc jako hodnotný dárek unikátní osmidílnou sadu kvalitního nádobí KOLIMAX PROFESSIONAL v hodnotě 4990 Kč zdarma.
60520bbf838e5obrazek.png

Nádobí je včetně úchytů vyrobené z  kvalitní chirurgické nerezavějící oceli CrNi 18/10 - pevný plech má tloušťku 0,8 mm. Hrnce i rendlíky mají silné třívrstvé sendvičové dno vyrobené technologií A-Therm Induction s vynikající akumulací tepla. Při vaření proto ušetříte: dokonale rovné dno totiž znamená přenos tepla beze ztrát. A ohřev můžete ukončit o něco dřív a díky zbytkovému teplu můžete nechat pokrm „dojít“. Nádobí včetně poklice jde bez obav používat na jakémkoliv sporáku a varné desce,  včetně indukční, a také v troubě až do 300 °C. Jde bez potíží mýt v myčce nádobí. Nehrozí, že když nádobí vyjmete z myčky, potečou vám po podlaze z nejrůznějších záhybů a spojů potůčky vody.

Úchyty nádobí při správném používání nepálí. Skleněná poklice je pro maximální bezpečnost vyrobená z temperovaného bezpečnostního skla a je opatřená parním ventilem pro odvod nadbytečné páry. Promyšlený tvar profilu poklice zajišťuje, že veškerá pára, která během vaření uvnitř nádoby a na vnitřní straně poklice kondenzuje, stéká zpět do nádoby. Pro snadnou údržbu a dokonalý vzhled je venkovní povrch nádobí vyleštěný do vysokého lesku, zatímco vnitřní povrch je třikrát jemně vybroušený, aby se v nádobí dobře vařilo. Praktická je i stupnice na vnitřní stěně hrnců i rendlíků pro snadné odměření tekutin. Na spolupráci se značkou MORA odkazuje i vkusně vygravírované logo této klasické české značky. Nádobí má nadstandardní záruku 10 let, takže bude přinášet radost opravdu dlouho. Maloobchodní cena je 4 990 Kč.
60520bee9fa7eobrazek.png

K nákupu akčního setu spotřebičů MORA získáte 8 dílnou sadu nádobí v hodnotě 4 990 Kč jako dárek.

Pořiďte si akční set spotřebičů, který se skládá z varné desky, vestavné trouby a myčky, a získáte ihned u prodejce 8dílnou sadu kvalitního českého nádobí jako dárek. Vyberte si svůj ideální set spotřebičů. Spotřebiče můžete vybírat u našich webových partnerů nebo v kamenných prodejnách. Akce trvá od 15. 3. do 31. 5. 2021.

Více informací o akci najdete ZDE

Více na MORA.CZ
60520bf8ddf90obrazek.png

Reklama