26letá čtenářka je další z řady krásných velmi mladých dívek, kdy mým cílem není přirozený „look“, ale co nejradikálnější změna image.

Na profesi učitelky na vysoké škole chemické KF rozhodně nevypadá, a to nejen díky svému mládí. S vrozeným elegantním půvabem a neotřelým šik oblečením bych ji klidně tipovala na modelku.

KF má dost neobvyklý koníček: je totiž vášnivou chovatelkou dvou velkých hadů a jedné ještěrky. (A také jsem se dozvěděla, kde najít takovou malou ZOO plazů - v Dubeči u Prahy.)

Po celou dobu úvodního poučování, jak by měla zlepšit stav své přesušené pleti a současně zmírnit otoky očí, mě svrběly ruce: tak moc jsem se těšila na líčení čtenářčiny netypické tváře s velmi světlou pletí a zvláštními rysy.

Takto KF přišla:

proměna

Po odlíčení:

proměna

Samozřejmě opět platí zásada, že líčení musí korespondovat s oblečením - myslím, že dobře vypadá, když make-up opakuje barvu použitou na horním dílu.
Focení KF mě velmi bavilo, točila jsem ji ze všech stran, fotila v interiéru i exteriéru a zde vám předhazuji ke kritice výsledky:

proměna

proměna

Příště v soutěži o nejlepší proměnu se doslova a do písmene předvede jako rozená modelka herečka Jazuzinka.

Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT. Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE)

Čtěte také:

Reklama