Svěží novinky v avivážích Silan

Za osm týdnů se toho může stát hodně. Můžete se zamilovat do ženy či muže svých snů nebo se vydat na druhý konec světa – a po cestě objevovat nové exotické vůně tropických rájů, rozkvetlých letních luk nebo svěžích horských zátiší. Nyní však máte možnost zamilovat se do osmitýdenní intenzivnější svěžesti, aniž byste museli opouštět pohodlí domova – díky novému vylepšenému složení řady aviváží Silan Classic a Aromatherapy. Jednička na trhu, značka Silan přináší vašemu prádlu déletrvající a ještě intenzivnější svěžest, která vydrží po dobu až osm týdnů. Navíc je koncentrovanější, v každém litru Silanu je nyní ukryto 33 dávek.

Nové složení Fresh Active řady Silan Classic, nejoblíbenější značky aviváže v ČR, představuje novou generaci parfémovaných kapslí se zcela novým rozměrem mimořádně dlouhotrvající svěžesti. Kdykoliv se pohnete nebo se dotknete svých šatů, kapsle se aktivuje a uvolní se intenzivní svěží vůně. Nové provedení kapslí vychází z dlouhodobých laboratorních zkušeností s pracími prostředky a zaručuje uvolňování intenzivní vůně ve všech fázích -  od čerstvě vypraného prádla právě vytaženého z pračky, během nošení i při dlouhodobém uskladnění ve skříni.

Nové složení dodává prádlu také neuvěřitelnou měkkost, takže vaše oblíbené ručníky, prostěradla a šaty budou nejen krásně a intenzivně vonět, ale budou na dotek i dokonale hebké.

Silan

Nové vylepšené řady Silan Classic a Silan Aromatherapy jsou k dispozici v českých obchodech od srpna 2015 za cenu 69 Kč (1l), 139 Kč (2l), 179 Kč (3l).

Svěží design

Zdokonalené složení nové řady Silan Classic se objeví v novém moderním designu, který dokonale vyjadřuje dlouhotrvající svěžest jarních rozkvetlých luk nebo azurově modré letní oblohy:

  • Silan Fresh Sky – nabízí svěžest jasně modré letní oblohy,
  • Silan Morning Sun – zachycuje okamžik zrodu nového dne s prvním svěžím paprskem probouzejícího se slunce,
  • Silan Lilac Garden – uvolňuje omamnou vůni šeříku

·        Silan Fresh Spring – přináší svěží dech jarní zahrady rozkvétající novým životem po dlouhé zimě.

Silan

To ale není všechno! Vedle složení Silanu Classic odborníci firmy Henkel rovněž pracovali na opojné řadě Silan Aromatherapy a která přijde také s vylepšeným složením Fresh Active a tím i také s novým rozměrem dlouhotrvající intenzivnější relaxační vůně, která vydrží až osm týdnů. Nová kolekce hýčká smysly a vůně levandule, růží či exotických orchidejí vás přenese do jiného světa – to je neodolatelné aroma, které potěší každého.

Inovovaná kolekce Silan Aromatherapy nabízí pět opojných vůní:

  • Silan Secrets of Relaxation – vůně levandule a gardénie uvolní vaše smysly,
  • Silan Secrets of Sensuality – vůně pomerančovníků a růží probudí vaši smyslnost,
  • Silan Secrets of Wellbeing – přináší vůni mandarinky a jasmínu,
  • Silan Secrets of Imagination – provoněná čerstvým citrusovým olejem a sladkou vanilkou,
  • Silan Secrets of Balance – s vůní orchidejí

Nové zdokonalené kolekce Silan vycházející z dlouholetých zkušeností posouvají svěžest na zcela novou úroveň. Slibují mimořádný a dlouhotrvající zážitek z voňavého prádla, který si nyní můžete vychutnávat o to intenzivněji až 8 týdnů!

Vše o nových avivážích najdete na www.silan.cz.

Reklama