Protože vás chci trochu vyprovokovat, tak jsem se rozhodla proprat i pár svých bývalých. Jaké měli podivnosti? Čím šli na nervy?

Bývalý manžel byl trochu stereotypní. Asi to myslel dobře, ale po deseti letech soužití už to bylo jako ohraná stoletá deska. Když se náš vztah od vášnivé zamilovanosti dostal do té obyčejné každodenní rutiny, což v našem případě šlo velice rychle, začal mě ubíjet pořekadlem „Je středa, je ho tam třeba“. Když to řekl jednou, dvakrát, desetkrát, ještě jsem to dokázala pochopit, ale když jsem to slyšela třiapadesátkrát do roka, naše sexuální romantika vzala za své. Nejhorší pak bylo, když to začal říkat i v pondělí nebo v sobotu! Další jeho mačistickou průpovídkou bylo „Hlavně rychle a bez řečí“, takže doufám chápete, proč jsme se rozvedli. (I když to samozřejmě ve skutečnosti nebyly ty důvody). Tyhle dvě věty jsem slýchala tak často, že se mi z nich postupně začalo dělat špatně. Myslel si, chudák, že je vtipný!

Další můj nápadník, kterého už odnesl čas, ho ale ještě předčil. Nebyl to sice žádný nadřazený samec, ale stále se opakujících průpovídek měl plný ranec. Například kdykoli slyšel, že někdo řekl číslo osm, vždy kontroval větou „Polib prdel kosům“. Zajímavě to vyznívalo v restauracích, když přišel číšník s účtenkou končící na osmičku. Tam ale docházelo i k dalším nesrovnalostem, a to když si místo minerálky zásadně objednával žabí vodu a místo polívky poblívku. Asi chtěl upozornit na to, že často zvrací. Vždy se svým výrazům a zmateným reakcím restauračního personálu strašně smál, ale vždy byl také jediný.

Ten současný žádné průpovídky neříká, ale rozčiluje mě, jak si myje ruce. Má divný rituál kolem umývadla, pouští si hektolitr vařící vody a pak si napumpuje na ruce dobrý decilitr tekutého mýdla. Zásobník, který mi dřív vydržel na dva měsíce, se musí teď doplňovat po týdnu! Kde je konec mým drahým voňavým mejdlíčkům. Teď kupuju už jen obří laciná balení.

A jakými podivnostmi se vyznačuje ten váš? Čte si hodiny na záchodě, musí před spaním udělat dvacet dřepů, nebo vyžaduje večeři každý den přesně v šest? Pojďte ty naše chlapy trochu zdrbnout a zasmát se nad jejich libůstkami. Čekám na adrese:

redakce@zena-in.cz  

Reklama