Pojďte si s námi zaběhat, pobavit se a zároveň pomoci dětem s postižením pohybového aparátu! 

Kromě hlavního závodu, který zajímá amatérské i profesionální běžce, se mohou zájemci bez rozdílu kondice registrovat také na speciální VoltaRUN.
5ed4e6ec72a52obrazek.jpg
Trasu v délce 4 km si mohou dovolit například i senioři, maminky s kočárky nebo další doprovod závodníků. K závodu se lze přihlásit předem online, nebo i v den kteréhokoliv závodu. Registrační poplatek „startovné“ - je 250 Kč a částka jde na pomoc vybraným dětem.

Kapacita VoltaRUNu je však omezená, zúčastnit se může 100 osob, proto není na místě s registrací váhat nebo ji nechávat na poslední chvíli. S každým závodem se pojí jeden příběh dítěte, kterému finance pomohou.  Více najdete na stránkách Behejlesy.cz.

Osm dětí s postižením, kterým finanční pomoc pomůže s léčbou
Svou účastí přispějete na léčbu Kubíka, Aničky, Honzíka, dvou Karolínek, Báry, Elišky a Tomíka. Více informací o jednotlivých podporovaných dětech naleznete zde. O každém příběhu vás budeme informovat ve článcích s pozvánkou na závod. Každý závod podpoří jedno z vybraných dětí.
A i když tady na pořadí nezáleží, můžete se těšit na péči hodnou opravdových závodníků – dostanete své vlastní startovní číslo, čipovou technologii, občerstvení v cíli a medaili za odměnu. 

5ed4e7802f4eeobrazek.jpg
Tomík & Anička

5ed4e7aa45c0aobrazek.jpg
Kuba & Honzík

5ed4e7eee957eobrazek.jpg
Eliška & Karolínka

5ed4e85c141f1obrazek.jpg
Karolínka & Baruška

Zdolané kilometry účastníků, další finanční pomoc
Za každý kilometr, který zdoláte v rámci VoltaRUN nebo všech ostatních závodů seriálu Běhej lesy, přispějeme prostřednictvím Nadace Nova 2 Kč dětem se zdravotním postižením pohybového aparátu. Zúčastnit se může celá rodina a čím víc se vás zúčastní, tím větší bude příspěvek i zábava během závodů.

Termíny a místa, kde se můžete akce VoltaRUn zúčastnit!

Závody Běhej lesy 2020, na kterých si můžete zaběhnout nebo ujít 4 km trasu
Běhej lesy Vysočina 6. 6. 2020
Běhej lesy Lednice 20. 6. 2020
Běhej lesy Slavkovský les 27. 6. 2020
Běhej lesy Brdy 18. 7. 2020
Běhej lesy Bílá 1. 8. 2020
Běhej lesy Karlštejn 15. 8. 2020 
Běhej lesy Jizerská 29. 8. 2020
Během lesy Boletice 12. 9. 2020

VoltaRUN - je tu pro všechny, kteří si chtějí užít radost z pohybu v přírodě, bez ohledu na věk nebo kondici a svou účastí mohou pomoci dětem s postižením pohybového aparátu. 

Pomáhat můžete i nákupem - 2 Kč dětem totiž přispějeme i za každý kilometr zakoupených produktů Voltaren v období od 1. 6. 2020 do 31. 10.2020.*

*Finální částka dotace bude určena na základě dat IQVIA následujícím způsobem: u každého z léčivých přípravků Voltaren se jeho délka v km vynásobí počtem prodaných ks, získané součiny se sečtou a vynásobí dvěma.

Více najdete na stránkách Behejlesy.cz.

Také se rádi hýbete, a ještě k tomu rádi pomáháte dobré věci stejně jako my v redakci? Pomáhat je radost, proto se některých závodů zúčastníme i my z redakce! Budeme rádi, když vás touto krásnou akcí budeme inspirovat, a i vy se rádi přidáte!
5ed4e88a2134dobrazek.jpg

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Voltaren Forte 20 mg/g gel, Voltaren Emulgel 10 mg/g gel, Voltaren 140 mg léčivá náplast jsou léky k vnějšímu použití. Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky, Voltaren Actigo Extra 25 mg obalené tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Obsahují diklofenak. Hřejivá náplast VoltaTherm je zdravotnický prostředek.
 
V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: cz.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK. © 2020 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.