Budete se vdávat? Pak srdečně blahopřejeme! Svatební den je asi pro každou ženu jedním z nejdůležitějších a vše by ten den mělo být dokonalé, krásný úsměv nevyjímaje. Společnost CYNDICATE, výhradní dovozce Eva Cosmetics a Hellerdent, vybírá ze své nabídky a představuje Eva Bělicí zubní pudry a Bělicí zubní pero White & Go značky Hellerdent. Pudry nejenže efektivně odstraňují žluté zabarvení zubů a plak, ale zároveň preventivně působí proti zánětu dásní, paradentóze, krvácení dásní, pomáhají odstranit zubní kámen a desinfikují ústní dutinu. Bělicí pero White & Go přináší profesionální vybělení zubů až o čtyři odstíny s viditelnými výsledky již po 2 - 4 dnech používání. Pero má navíc antibakteriální účinky a poskytuje prevenci proti paradentóze. K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz.

belici

Účinek použití Eva Bělicích zubních pudrů je ověřen stomatologickou studií. Ta potvrdila, že odstraňování usazených nečistot za pomoci Eva Bělicích zubních pudrů je naprosto bezpečné, a to jak pro sklovinu, tak i pro dásně a zuby samotné.

bel2

Eva Bělicí zubní pudry obsahují až 19 látek působících blahodárně na zdraví ústní dutiny a chrupu. Při čištění zubů se z pudru například uvolňuje aktivní kyslík, jenž narušuje a rozkládá usazeniny a ničí bakterie, osvěžuje ústa a jemně pění. Mořská sůl zajišťuje přirozené bělení a dentální prášek má vysoký leštící účinek. Abrazivita Eva pudrů je stejná jako u většiny bělících zubních past. Výrobcem je egyptská společnost Eva COSMETICS, která v oblasti svého působení patří mezi přední farmaceutické a kosmetické firmy. K dispozici jsou čtyři varianty - mentol, meswak, hřebíček a fluor. Orientační maloobchodní cena je 90 Kč.

whiteZákladní informace o produktech Eva Cosmetics

K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů a silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka Eva Decastelo.

Inovované Bělicí pero White & Go (5 ml) přináší profesionální vybělení zubů až o čtyři odstíny. To vše velmi jednoduše, bez nutnosti použití nepraktických náhubků či krytů na zuby, v domácím prostředí a s viditelnými výsledky již po 2-4 dnech používání. Navíc kromě moderního způsobu bělení poskytuje díky antibakteriálním účinkům i prevenci proti paradentóze. Je vhodné jak pro normální, tak i citlivé zuby. Kromě bělení povrchu si bez problémů poradí i s těsnými prostory mezi zuby a mezerami. Orientační maloobchodní cena je 299 Kč.

K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz.

Reklama