Touha vypadat lépe, sexy nebo mladší vede k neustálým snahám o změnu barvy vlasů. Pokud však na barvení použijete nekvalitní produkt, může být výsledek naprosto katastrofální. Vlasy mají jiný odstín, než jste čekala, mohou se vysušit nebo se dokonce začnou lámat a pomalu vypadávat. Nic z toho není vaším cílem? Pak vsaďte na kvalitní barvu. S jednou z nich právě přichází Garnier.

Zářivé vlasy plné oslnivých odlesků, které nekompromisně rozzáří celý váš svět. Pocit absolutní dokonalosti z vlasů a spokojenost s jejich odstínem za příjemnou cenu, to vše můžete mít. Troufnete-li si na smyslné barvy Color Sensation od Garnier.

Color Sensation přináší 100% jistotu výsledné barvy. Už žádné riskování, žádné hovory na téma nepovedená barva. Odborníci z laboratoří Garnier si jsou barvou Color Sensation natolik jistí, že při dodržení správného postupu barvení zaručují totožný barevný výsledek jako na obrázku krabičky barvy. A to je slovo do pranice. „Během března 2012 budeme zákaznicím, které dodržely zásady barvení a i přes to jsou nespokojené s jeho výsledkem, vracet peníze,“ říká Maria Sochorová, manažerka Garnier. „Nespokojeností s výsledkem mám na mysli, že zákaznice podle krabičky a výchozího odstínu svých vlasů, očekávaly jiný výsledný odstín,“ dodává Sochorová.

garnierStále si netroufáte na domácí barvení? Nová barva na vlasy od Garnier by vás měla velmi snadno přesvědčit. Ať už je to svojí příjemnou cenou 109 Kč. Nebo naprosto unikátními výsledky. Doposud žádná z barev od Garnier neměla takové intenzivní a zářivé odstíny. Za zdrojem výsledné rafinované krásy, stojí vysoký obsah účinných barevných pigmentů, jemně vonící květinové oleje, které intenzivně pečují o vlasové vlákno a perleť, jež oživí každý typ vlasů. Celá řada má celkem dvacet odstínů s luxusními, rafinovanými odlesky. Vybere si každá z vás. Vybírat můžete mezi sytě hnědými, exklusivně černými s vysokým leskem přes ohnivě červené, které nikdy nevyblednou po zářivé blond - velmi světlé, intenzivní, ledové odstíny blond, jež efektivně odrážejí světlo a odhalí vaši okouzlující ženskost.

Výsledkem barvení s novou řadou Color Sensation je váš skvělý pocit z hedvábně jemných vlasů a obdivné pohledy kolemjdoucích. Barva bude intenzivní, dokonale kryjící veškeré barevné nevyjímaje šedých vlasů s živým a zářivým odstínem mající dlouhotrvající účinek. Objevte kouzlo výrazných barev, vsaďte na Color sensation od Garnier, protože krásné vlasy si zaslouží každá žena.

Nevíte-li si rady s výběrem správného odstínu, nezoufejte. Garnier má i na toto odpověď. Navštivte virtuální Vlasové studio Color Sensational na Facebooku Garnier, kde si můžete vyzkoušet nové účesy a lehce experimentovat s barvou. Inovativní řada barev Garnier Color Sensation vždy dokáže nalézt odstín, který splní vaše představy o dokonalém vzhledu. Nejenže si najdete váš dokonalý odstín, ale můžete i vyhrát. Dvě nejlepší proměny se dostanou do rukou kadeřníků Garnier a podstoupí dech beroucí reálnou proměnu. Navíc se stanete modelkou a váš nový účes budou moci obdivovat všechny čtenářky časopisu Glanc! V následujících týdnech odmění odborná porota dalších dvacet proměn, které získají kosmetické balíčky od Garnier. Nestačí? Do 13. dubna se navíc bude soutěžit o 100 barev Color Sensation!

Neváhejte a BE SENSATIONAL!

Veškeré informace o soutěži a produktech Garnier naleznete na Facebooku Garnier CZ.

Reklama