Naposledy herečka oslnila, když dorazila na zahajovací večer muzikálu The Music Man. U této příležitosti si oblékla fialový kostýmek od návrháře Sergia Hudsona. V monochromatickém outfitu zářila a pozornost poutala také díky blůzce s hlubokým dekoltem. Ten si musela neustále hlídat, aby neukázala víc, než by si přála.

620a8db5adbb4cl.jpg
Foto: Profimedia

Na akci, která se konala v budově Empire State Building v New Yorku, dorazila herečka v rubínových minišatech s výraznou mašlí a kamínkovými aplikacemi. Šlo o model z dílny návrháře Georgese Chakra. S minišaty sladila i lodičky a také stuhu do vlasů. Rubínové měla i náušnice. Ale protože venku nebylo zrovna teplo, při příchodu přes sebe měla rubínový kabátek. Opět tak potvrdila svou slabost pro monochromatické outfity.

profimedia-0642256939.jpg
Foto: Profimedia

Po velké večerní sáhla u příležitosti slavnostní premiéry filmu Free Guy, ve kterém si hlavní roli zahrál její manžel Ryan Reynolds. Třpytivé růžové šaty s odvážnými průstřihy byly od návrháře Prabala Gurunga. Se šaty opět sladila i ozdobu do vlasů. Cop si nechala protkat třpytivými šňůrkami.

profimedia-0625349536.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Instagram, People

Reklama