Pro zamilované až po uši

Když je někdo zamilovaný až po uši, mívá často hlavu v oblacích - tedy přesně tak vysoko, kde zraje i exkluzivní, ultraprémiový rum Zacapa. Je zamilovanost až po uši i vaším případem? Pak je sklenka tohoto mimořádně populárního guatemalského rumu z panenského medu cukrové třtiny jasnou volbou pro váš letošní Valentýn! Díky své nesmírné kvalitě si vybudoval místo v srdcích celého světa. Až ochutnáte, pochopíte… Do výroby Zacapy lidé kolem ní vkládají celé své srdce, proto i master blenderka rumů Zacapa Lorena Vásquez radí držet při přípitku sklenku v levé ruce – blíže k srdci. Tak nezapomeňte!

Pro milovníky půvabných příběhů

Pokud s partnerem rádi pátráte, jak to, či ono vzniklo, máme pro vás zajímavý tip, který navíc na Valentýna sedí s naprostou dokonalostí! Bublinky jsou totiž bezesporu valentýnským nápojem číslo jedna. Ty italské vznikly před více než půl druhým stoletím... V polovině 19. století, kdy byla výroba perlivých vín v Itálii jen fantazií, se 19letý Carlo Gancia rozhodl proměnit tento sen v realitu a vycestoval za hledáním inspirace do Francie. Po svém návratu založil v piemontské obci Chivasso společně se svým bratrem firmu „Fratelli Gancia“ („bratři Ganciovi“) a první italské šumivé víno na sebe nenechalo dlouho čekat. Prosecco Gancia, které si můžete dnes dopřát, navazuje na tuto dlouholetou tradici a řemeslnou dovednost. Nechte se jím okouzlit!

Pro ty, co si umí vychutnat okamžik

Patříte mezi ty, co se rádi během dne zastaví a dopřejí si čas jen pro sebe? Užijte si s partnerem společnou chvilku ve stylu aperitivo moment jako praví Italové. K drobným pochoutkám, které na stole nesmí chybět, se bude báječně hodit italské Campari, unikátní hořkosladký nápoj s chutí pomerančů, bylin a koření, z něhož se dají připravit ty nejikoničtější drinky! Pokud hledáte k aperitivu vhodnou nealko alternativu, vsaďte na Crodino. Dominuje mu hořkosladká chuť a vychutnat si jej můžete i samotný, nejlépe pořádně vychlazený.

Pro ty, kteří rádi experimentují


Chcete-li pojmout oslavu Valentýna netradičně, vsaďte na originální drinky. Sáhněte například po báječném jahodovém ginu Broker’s Pink, který si vás svou delikátní chutí okamžitě získá. Namíchat si jej můžete také jako super drink spolu s prémiovým tonikem Fever-Tree. Toniky této značky dbají na mimořádnou kvalitu a jsou čistě přírodní.

A že vám společná příprava koktejlů zní jako skvělá zábava? Zkuste kouzlit s lahvičkami bitters! Bitters Angostura jsou nejstarší a nejslavnější bitters vůbec. Jedná se o koncentrované aromatické kapky založené na maceraci nejrůznějších bylin, kůr a koření. Jsou neodmyslitelnou složkou mnoha proslulých koktejlů, skvěle se ale hodí i do nealko drinků.

Pro ty, co oslavám lásky neholdují

Konečně je tu i tip pro ty, kteří se v romantických vodách necítí. Tip z vod zcela jiných, temných a tajemných. Z vod, kde žije bájná mořská nestvůra Kraken, která údajně poslala ke dnu loď s největší zásobou karibského rumu. Stejně nelítostně smetla i valentýnský symbol lásky - Kupida. Pro ty, kteří mají podobnou vizi, je ideální stejnojmenný rum. Proslulý Kraken Black Spiced Rum obsahuje tajnou směs koření, která mu dodává jeho typickou vůni a chuť s tóny vanilky, skořice, citrusů, nového koření, hřebíčku, muškátového oříšku, pepře...a špetky nebezpečí.

 

Reklama