SaecoSvátek sv. Valentýna, který se již zabydlel v našich kalendářích, je považován za svátek lásky a náklonnosti mezi partnery. O tom, že láska prochází žaludkem, není žádných pochyb. Udělejte dojem na svou lásku vyspělými funkcemi kávovaru Saeco a vyjádřete své city vlastnoručně připraveným lahodným šálkem kávy, přesně takovým, jaký váš protějšek miluje. Vyznání lásky můžete vylepšit i speciálním mléčným obrázkem. Plnoautomatické kávovary Saeco vám umožní vychutnat si v klidu domova dokonalý šálek kávy v nejvyšším standardu, což mimo jiné potvrdili i italští experti na kávu, stejně jako časopis dTEST. Každý z kávovarů Saeco je svým způsobem jedinečný a je tak pouze na vás, který zvolíte.

SaecoRevoluce v přípravě kávy

Saeco Gran Baristo je špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií. Stačí si jen za pomoci multifunkčního O-LED displeje zvolit jednu z 16 možností kávových specialit a nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí od síly, intenzity až po strukturu základu, pěnu a teplotu. Navíc do paměti displeje je možné zadat profil nejen vaší oblíbené kávy, ale i dalších pět uživatelů. Součástí kávovaru GranBaristo je výkonný ohřívač vody s technologií Thermo-speed, který se postará o přípravu dokonalé kávy doslova ve zlomku vteřiny. Díky dvojtlakové komoře VariPresso vám Saeco GranBaristo jako jediný přístroj dokáže připravit oblíbené espresso s využitím vyššího tlaku, zatímco ranní filtrovanou kávu při tlaku nižším. Záleží jen na vás, vaší chuti a náladě. Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale i dlouhou životnost přístroje. Součástí Saeco GranBaristo je navíc revoluční spařovací jednotka, jediná svého typu na světě, kterou vyjmete jedním prstem. Orientační maloobchodní cena od 34 999 Kč.

Nekonečné možnosti chutí vašeho dokonalého šálku kávy

SaecoKávovar Saeco Moltio představujeunikátní mistrovské dílo, s nímž si můžete doslova pohrát s kávovými chutěmi. Jedním cvaknutím vyměníte celý zásobník na kávová zrna a během vteřiny tak změníte chuť připravované kávy. Užijte si výhodu této rychlé výměny a vychutnejte si naplno rozmanitost chutí, kterou jen kávová zrna nabízejí. Technologie rychlého ohřívače zajistí, že je kávovar Saeco Moltio vždy připraven k akci. Nemusíte tak čekat mezi přípravou jednotlivých šálků espressa. Odnímatelná spařovací jednotka jedním kliknutím velmi usnadňuje údržbu přístroje, příjemný je i fakt, že jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí. Během používání pak jistě oceníte i velkou kapacitu zásobníku vody (1,9 l) stejně jako zásobníku kávových zrn (290 g). Designově vytříbenému stroji vévodí jednoduché intuitivní ovládání. Funkce Memo zajistí pokaždé bez nutnosti nastavování přípravu „toho vašeho“ šálku kávy s preferovanou velikostí, oblíbenou silou a teplotou. Orientační maloobchodní cena od 21 499 Kč.

Každý má právo na dokonalý šálek kávy

SaecoNejlepší myšlenky pro technologické řešení jsou vtěsnány do kompaktního balení kávovaru Saeco Minuto, který vám kdykoliv připraví vaše oblíbené espresso i krémově mléčné potěšení. Navíc automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale dlouhou životnost přístroje. Běžná údržba přístroje je také velmi jednoduchá. Spařovací jednotka se vyjímá za pomoci jediného kliknutí a jednotlivé části přístroje lze mýt v myčce nádobí. Kávovar Saeco Minuto je ideálním řešením do každé domácnosti, která si potrpí na kvalitní kávu s  plnou chutí a výrazným aroma a zároveň hledá prostorově nenáročné řešení za velmi příjemnou cenu. Orientační maloobchodní cena od 11 499 Kč.

Více informací o kávovarech Saeco je možné nalézt na webových stránkách www.saeco-espresso.cz, www.philips.cz nebo na facebookovém profilu značky Saeco.

Saeco

Reklama