Druhá neděle v květnu je svátkem všech matek. Je to ideální příležitost pro sváteční setkání a chvíle s našimi nejbližšími - s našimi maminkami. Také je to ideální chvíle pro vychutnání zmrzliny Carte d´Or!

Carte dOr

Proč je zmrzlina Carte d´Or unikátní? Tím, že je vyrobena s láskou a vášní tak, aby nám ještě více zpříjemnila hezké chvíle, které trávíme se svými blízkými. Pro tento květnový svátek doporučujeme servírovat novinku Carte d´Or Caffé Latte! Pokud jste ji ještě neochutnali, je to ta pravá příležitost! Popřejte své mamince a vychutnejte si s ní Carte d´Or Caffé Latte!

Carte d´Or: je hrou jedinečných chutí, které snoubí jemně sladkou příchuť v různých variantách, ať tradičně ovocných, nebo v moderních jako tiramisu nebo káva. Carte d´Or ve variantě Caffé Latte vyniká unikátní kombinací příchutí, při které si vychutnáte celou paletu chutí. Hořká příchuť kávy vás v ústech rychle nadchne, aby byla v zápětí vyhlazena jemným smetanovým nádechem v ledové podobě, tak typické pro zmrzlinové pamlsky.

Carte d´Or Caffé Latte zakoupíte v běžné obchodní síti v 900ml balení za příznivou cenu 109 Kč. Pro více informací navštivte webové stránky www.cartedor.cz

Caffé Latte patří mezi nejoblíbenější kávové nápoje a Carte d´Or nyní rozšiřuje různorodost pojetí této chuti. Lahodná zmrzlina Carte d´Or Caffé Latte s čokoládovou polevou a čokoládovými hoblinkami paradoxně nenechá nikoho chladným a rozhodně si získá ty, kteří holdují kvalitní kávě a nepřeslazeným dezertům. Rozněžní nejen chuťové pohárky, ale atraktivním vzhledem potěší i oči. Této podmanivé smetanové pochoutky se už nebudete chtít nikdy vzdát!
Reklama