64f71c5547666obrazek.png

Zákazníci se mohou dále těšit na soutěže o limitovanou edici ikonických žlutých hrníčků a na pojízdnou kavárnu Jihlavanka, která je během září navštíví ve vybraných městech České republiky.

Více inspirace najdete na: 64f6fc36a0ae4obrazek.png 64f6fc49f0e8aobrazek.png

Rok 1993 přinesl Česku mnoho nového. Zcela v míru se rozdělilo Československo, do čela nově vzniklé České republiky byl poprvé zvolen prezident Václav Havel a naše země vstoupila do UNESCO. V tomto roce doslova bourala kinosály filmová muzikálová novinka Šakalí léta a do kulturního a sportovního světa se narodily dvě výrazné osobnosti - Ewa Farna a Eva Adamczyková.

„Právě v roce 1993 se českým spotřebitelům poprvé představila i značka Jihlavanka. Přízeň zákazníků si získala velmi rychle a stala se nejpopulárnější a nejprodávanější kávou na českém trhu, kterou je dodnes. U příležitosti oslav jejího třicátého výročí budeme ale obdarovávat hlavně my zákazníky. Vyrobili jsme limitovanou edici našich ikonických žlutých hrníčků v symbolickém počtu 1993 kusů,“ říká Petr Macháček, brand manažer značky Jihlavanka a dodává: „Hrníčky jsou tentokrát v novém designu, a to na oblíbené espresso, a vyhrát tuto unikátní památku na Jihlavanku je možné v různých soutěžích v médiích i na sociálních sítích.“

64f71c90528e8obrazek.png

30 let trvající úspěch Jihlavanky tkví v poctivé receptuře
Popularitu si Jihlavanka získala především díky svému složení a receptuře. Ta je připravena tak, aby vyhovovala chuti českých spotřebitelů. To platí stále, i když se během uplynulých 30 let přirozeně měnil způsob, jakým si kávu připravujeme. Z devadesátek známe především klasického „turka“, dnešní třicátníci ocení spíše silnější chuť espressa nebo cappucina. Jihlavanka proto nabízí i dva druhy zrnkové kávy Jihlavanka Espresso a Jihlavanka Crema Intense, které jsou vhodné pro tento druh přípravy. Silná chuť espressa a bohatá pěna u varianty créma je to, co mají čeští zákazníci rádi, a proto se i tyto zrnkové kávy staly velmi rychle oblíbenými.

64f71c13f2c2bobrazek.png
 

Reklama