BAILEYS CHOCOLAT LUXE
d1.jpg

Dokonalá chuť pravé belgické čokolády a irish creamu vykouzlí úsměv na tváři každému milovníkovi luxusních krémových likérů. Potěšte svou drahou polovičku a hýčkejte ji skutečným luxusem.

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté je přelijte likérem Baileys Chocolat Luxe a ozdobte čerstvými fialkami nebo pravou francouzskou makronkou.

CAPTAIN MORGAN TIKI LEMONADE
d2.jpg

Dokonalá svěžest se ukrývá v ananasovo-mangovém Captain Morgan Tiki v kombinaci s tonikem nebo citronovou limonádou. Tento osvěžující drink Vám zpříjemní nejenom první máj!

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté přilijte 25 ml Captain Morgan Tiki a 150 ml vaší oblíbené limonády. Drink nemusíte nijak dozdobovat.

BARTIDA CHERRY SPRITZ
d3.jpg

Patříte mezi milovníky čerstvých třešní? Pak jistě neodoláte dokonalé kombinaci lahodné griotky a toniku. Romantická atmosféra je s tímto drinkem zaručena.

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté přilijte panáka Bartida Griotky a dolijte vaším oblíbeným tonikem. Na závěr ozdobte plátkem citronu a snítkou máty.

ROKU GIN HIBISCUS
d4.jpg

Vůně ibišku skvěle vynikne v kombinaci s japonským ginem Roku. Pozvěte si domů japonskou atmosféru a oslavte první máj skutečnou lahůdkou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté přilijte 50 ml Roku ginu a dolijte 150 ml ibiškovým tonikem, nebo alternativou použijte klasický tonic. Na závěr ozdobte malinami či plátkem okurky.

GORDON’S PINK SPRITZ
d5.jpg

Skvělý Gordon´s Pink GIN s typickou jalovcovou chutí obohacený o příchuť malin, jahod a černého rybízu v kombinaci s limonádou, která potěší všechny, kteří mají rádi klasický gin s tonikem, ale chtějí vyzkoušet něco originálního a sladšího.

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté přilijte 50 ml ginu Gordon’s Pink a dolijte 150 ml citronové limonády. Na závěr ozdobte čerstvými jahodami.

AMUNDSEN LEMONADE
d6.jpg

Objevte šestý smysl dokonale čisté vodky Amundsen v kombinaci s lahodnými malinami. S tímto drinkem rozhodně nešlápnete vedle a Váš první máj bude 6x zábavnější!

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté přilijte váš oblíbený ovocný sirup a panák vodky Amundsen. Na závěr dolijte sklenici sodou a ozdobte malinami či snítkou bazalky.

PR TIPY

ROKU GIN

60802e6ddce0cobrazek.pngRoku Gin získal své jméno po japonském výrazu pro číslo 6. Roku Gin v sobě totiž spojuje šestici surovin, které ginu propůjčují jemnou chuť s charakteristickými tóny. Jarem provází květy sakury, létem čajové lístky Sencha a Gyokuro, podzimem Sasho a zimou Yuzu. Pečlivě vybrané byliny doplňuje jalovec, citrusová kůra a vůně koriandru. Tento japonský mistrovský kousek si nejlépe vychutnáte samotný nebo v kombinaci s vaším oblíbeným tonikem.

Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 43 %
Doporučená cena: 729,- Kč

LARIOS ROSÉ

60802e8342076obrazek.pngPrémiový gin Larios oblékl růžový kabátek. Zaujme vás svou vyváženou chutí jalovce, v které se snoubí čerstvé jahody a citrusové tóny. Skvěle si ho vychutnáte samotný nebo v kombinaci s vaším oblíbeným tonikem – díky jemně růžové barvě zpestří každý míchaný drink.

Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 37,5 %
Doporučená cena: 357,- Kč

Foto: Stock Plzeň-Božkov

Více na STOCK.CZ
60802eacd2e50obrazek.png

Reklama