6315bd4616888obrazek.png

Tefal Care For You (YT3040) využívá přirozenou sílu páry k vyžehlení a hloubkové dezinfekci, zároveň vaše prádlo dokonale vysuší. Objevte zážitek, při kterém nebudete muset prakticky hnout prstem. Stačí oblečení vložit, či do Tefal Care For You zavěsit (až  4 kusy najednou), samožehlící skříň uzavřít a spustit program. Volný čas pak můžete využít třeba k přípravám před odchodem, na snídani nebo na lenošení se svými nejmilejšími!

Za pouhých 10 minut Tefal Care For You efektivně odstraní veškeré nedostatky ze všech druhů látek, včetně hedvábí nebo vlny. Mocná pára oblečení také osvěží a odstraní trvalé pachy, jako jsou například kouř nebo aroma po smažení. A to i z oděvů, které jsou náročné na běžné praní! Samožehlící skříň je pomocníkem i při návratech domů – ať už vaší ratolesti na procházce spadne hračka na zem, vrátíte se z dovolené a budete chtít vydezinfikovat zavazadla - není nic jednoduššího než předměty vložit do Tefal Care For You. Během 40minutovém dezinfekčního cyklu zlikviduje až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků a vše bude hygienicky čisté.

Samožehlící skříň je ideální také pro bytový textil – důkladně vyčistí a krásně načechrá polštáře a přikrývky, dětské látkové hračky, nebo i pelíšek vašeho mazlíčka. Tefal Care For You je opravdu tichá a můžete ji používat kdykoli. Je vybavena čtyřmi kolečky, která zajišťují snadnou mobilitu. Přepravit ji kamkoliv není problém. Navíc jde o designový kousek, který můžete mít vystaven, i když ho zrovna nepoužíváte.

6315bd12c5fcbobrazek.png
Doporučená cena je 16 999 Kč.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

6315bbc056df8obrazek.png

Reklama