Vyšehradský voříšek je název akce, která potěší o nadcházejícícm víkendu 1. – 2. června na pražském Vyšehradě děti i dospělé. Prostě všechny milovníky psích přátel.

skk

V roce 2012 se konala první pilotní akce Vyšehradský voříšek. Určitě si kladete otázku, jak vlastně tato akce vznikla, co je jejím účelem a kdo za ní stojí?
Je to prosté a jednoduché. Jsem žena milující všechny živé tvory a také vyučená chovatelka zvířat s dlouholetou praxí. Krom jiného jsem i celkem podnikavá. Nesmírně fandím Denise Zárybnické a jejímu OS Toulavé tlapky. A v této kombinaci bylo již jen kousek k tomu, uspořádat se svými přáteli a s velikou podporou Martiny Dimmerové, pořadatelky festivalu Vyšehraní, trochu „sranda akci“  Vyšehradský voříšek.

Sama mám doma dva křížence z útulku a vím, jak dokážou být různí voříšci krásní a není mnoho míst, kde by svůj půvab mohli předvést. A tak vznikl „Vyšehradský voříšek“

Držte nám pěsti a tlapky aby se i další ročníky této výstavy povedly, tak jak ten první. Koneckonců nic Vám nebrání se k soutěžnímu klání přidat jako soutěžící, či se zúčastnit jako diváci.

Snad nic na světě se nemůže vyrovnat pohledu do oddaných očí psího kamaráda. A tito naši kamarádi, kteří sice nemají žádný honosný rodokmen, však často mají jedinečnou duši a povahu, navíc jsou velmi často krásní a mají jistou eleganci vepsanou do svých genů. Každý je jedinečný a každý je unikát. A přesvědčit se o tom můžete právě na naší akci Vyšehradský voříšek.

Přeji Vám hodně zdaru, jestliže se potkáme mezi soutěžícím,  a hodně povznášejících zážitků, jestliže budete mezi diváky této bezesporu zajímavé akce.

Za pořadatele Lenka Svobodová

lenka

zakladatelka akce, paní Lenka Svobodová

l

Pro rok 2013 jsem pro vás s festivalem Vyšehraní připravili
2 akce:

v sobotu 1.6. proběhne Vyšehradský dětský psí den

v neděli 2.6. proběhne již 2. ročník výstavy Vyšehradský voříšek

Je pro Vás připravena fotosoutěž na Facobooku
Výtěžek ze vstupného bude věnován občanskému sdružení Toulavé tlapky

Více zde: http://vysehradsky-vorisek.webnode.cz/

Fotografie z loňského, úspěšného pilotního ročníku: Vyšehradský voříšek 2012

r

rva

pej

sk

hez

stup

ceny

 

Reklama