Není třeba plánovat žádné náročné oslavy, důležité je si vzpomenout a věřte, že velkou radost vykouzlí ženám ve vašem okolí i malý dárek. Přinášíme několik tipů, které zajisté rozveselí nejednu z nich. A přitom je jednoduše pořídíte v obchodě.

620627b0a5c28obrazek.jpgPro milovnice čokolády: Hořká čokoláda s jedlou mořskou solí

Švýcarská hořká čokoláda z kolekce Tesco Finest je ideálním dárkem zejména pro milovnice sladších chutí. Z kakaa, které zpracovali ti nejlepší specialisté na čokoládu, vzniká jedinečná krémová chuť, obohacená o jemné krystalky mořské soli. Obdarujte vaši milovanou švýcarskou čokoládou, která je považována za jednu z nejlepších na světě.

Orientační cena: 39,90 Kč

Pro milovnice vinné révy: Kerner pozdní sběr bílé víno polosuché

6206279c14bdbobrazek.jpgTesco Finest Vám přináší polosuché bílé víno Kerner z moravských vinic Zámeckého vinařství Bzenec. Vyznačuje se svou ovocnou vůní a šťavnatou chutí. V jeho závěru ucítíte sladce květový nádech a lehkou minerální slanost. Toto víno si můžete společně vychutnat například s mořskými plody nebo variací sýrů, skvěle se hodí i k dezertům. Podává se při teplotě 10-12°C.

Orientační cena: 159,90 Kč

620627944e443obrazek.jpgPro milovnice zdravějšího mlsání: Jádra mandlí, ořechů solené karamelizované

Tento zdravější dárek z nabídky Tesco Finest obsahuje jádra mandlí a dalších pěti druhů oříšků, například kešu či lískových ořechů. Ty byly karamelizovány tradičním postupem ve velkých měděných pánvích, což zaručuje rovnoměrné pokrytí všech oříšků jemným karamelem. Nejlepší kombinace pro společně strávený večer.

Orientační cena: 89,90 Kč

Více na ITESCO.CZ
620627879e74aobrazek.jpg