Víte, že dnes je  3. Mezinárodní den rovnosti žen a mužů? Pokud ho chcete stylově oslavit, vyrazte dnes večer do Šlechtovky v pražské Stromovce.

 

Večírek začne o osmé hodině večerní. Program hudebně zpestří DJ a koncert kapel Stillknox a Pipes n´ Pints. Budete si moci také zahrát oblíbenou hru petanque. U hry a tance vám určitě vytráví, a proto bude připraveno i jídlo a pití.

 

U příležitosti oslav dne rovnosti žen a mužů jsou vám dnes celý den k dispozici informační stánky v Praze na Václavském náměstí a Andělu, a v Brně na Malinovského náměstí a Liberci před Krajskou vědeckou knihovnou. Na Václavském náměstí uvidíte výstavu panelů Nenechte se diskriminovat a nedovolte to jiným, seznámíte se s konkrétními případy diskriminace. Přítomna bude i právnička, která odpoví na vaše otázky týkající se diskriminace na trhu práce na základě pohlaví a věku. V Brně v knihovně NESEHNUTÍ v 18 hodin proběhne debata a workshop „Vyplatí se rovné příležitosti?“.

 

19. červen jako Mezinárodní den rovnosti žen a mužů vstoupil do povědomí lidí především díky projektu Půl na půl, který je zaměřen na diskriminaci. Více se dozvíte zde.

Reklama