coc.jpg
Nature‘s Promise javorový sirup (250 ml)

60af52891cad9obrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 159 Kč

Děti jako milovníci sladkého, si jistě pochutnají na lívancích ke snídani. Připravte jim zdravější verzi z rozmixovaného banánu, dvou vajec a špetky kypřícího prášku. To vše ozdobte rozmíchaným tvarohem s vanilkovým extraktem a kousky jahod a navrch zalijte trochou javorového sirupu. Věřte, že děti budou z takové zdravé snídaně nadšené.

Nature’s Promise bezlepkové karamelové sušenky (90 g)

60af52b85d9e4obrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 36,90 Kč

Tyto bezlepkové karamelové sušenky zachutnají každému malému mlsounovi. Svou jemnou karamelovou chutí ale potěší ke kávě i vás či vaši návštěvu. Skvělé se hodí také na cesty jako doplnění energie a jsou vhodné díky svému bezlaktózovému a bezlepkovému složení i pro celiaky.

Nature’s Promise Bio Baby (190 g)

60af52d4696c8obrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 27,90 Kč

I zdravé mlsání pro ty nejmenší najdete v řadách produktů Nature’s Promise. Tato jahodovo jablková přesnídávka se sušenkami je vhodná pro děti od šesti měsíců a díky vyváženému složení bez konzervantů a ochucovadel nejen zachutná, ale i doplní vitaminy z ovoce.

Sladkého se nemusíte bát, ale nezapomínejte na pravidlo všeho s mírou, radí Alena Paldusová, manažerka programu Zdravá 5

Děti bývají při výběru svačinek a jídla obecně poměrně vybíravé a často raději zvolí tu méně zdravou variantu. Zkuste je proto od malička zapojovat do přípravy i jednoduchých jídel a ukazujte jim, jak snadná může být příprava zdravého a nutričně vyváženého jídla, které navíc výborně chutná. Děti jsou hravé, a proto i jídlo by mělo být hezké pro oko a děti bavit. V kreativitě se meze nekladou. Každé jídlo včetně svačinky by mělo obsahovat vyvážené složení, jako jsou bílkoviny, sacharidy a zdravé tuky. Sem tam nějaká sladká drobnost samozřejmě nevadí, důležité ale je, aby stravování v rámci celého dne bylo vyvážené. I zde tak platí jednoduché rčení “všeho s mírou“ a když už chcete s dětmi mlsat, zkuste vymyslet zdravější alternativu a tu s dětmi doma připravit. Vhodné je také některé suroviny nahradit nebo mírně omezit, například bílou mouku lze nahradit špaldovou, mandlovou, kokosovou. Většinou také lze snížit množství cukru v receptu nebo cukr nahradit medem, sušeným ovocem či sirupem.

O Albertu:

  • Obchody Albert působí na českém trhu více než 29 let. První obchod, supermarket v Česku pod názvem Mana 6. června 1991 v Jihlavě.
  • Síť prodejen Albert má více než 300 obchodů po celé České republice, hypermarkety a supermarkety Albert najdou zákazníci v každém kraji.
  • Albert patří mezi největší soukromé zaměstnavatele v Česku, o zákazníky se denně stará téměř 17 000 zaměstnanců.
  • Činnost obchodů Albert oceňují i odborníci. V roce 2019 získala společnost Albert cenu Odpovědný zahraniční investor, kterou uděluje vláda za aktivitu v oblasti společenské odpovědnosti, zlepšování životního prostředí a podporu regionů a dobrovolnictví.
  • Prodejna Albert z olomouckého NC Olympia se stala vítězem mezi hypermarkety v prestižní soutěži Diamantová liga kvality 2019, která vybírá nejkvalitnější prodejny v České republice. Tato výhra navazuje na prvenství v roce 2018, které získal hypermarket v nákupním centru na Chodově.
  • Albert získal již čtyřikrát Národní cenu kvality ČR a jako první tuzemská firma se v roce 2016 dostal do finále evropské úrovně soutěže.
  • Albert neustále pracuje na modernizaci prodejen a zkvalitňování služeb. Od roku 2017 prošla rekonstrukcí a modernizací již polovina prodejen Albert v Česku.
  • V roce 2009 byl založen Nadační fond Albert za účelem podpory zdravého životního stylu dětí i jejich rodičů a podpory vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin.
  • Zdravé stravování podporuje Nadační fond Albert prostřednictvím vzdělávacího programu Zdravá 5, který přibližuje dětem principy zdravé výživy a zdravého životního stylu. Sociálně znevýhodněné děti fond podporuje prostřednictvím hlasování zákazníků v rámci programu Bertík pomáhá a projekty Obchůdky s Albertem a Do Alberta na praxi.
  • V obchodech Albert mohou zákazníci využít program 100% garance kvality, který se vztahuje na téměř celý sortiment potravin, kosmetiku, drogerii i například na krmivo pro zvířata.

Více informací ALBERT.CZ
obrazek.png

Reklama