62b197e564fd5obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Kamarád se na parketu rozdivočil, vzpomíná Darina (24)

Vyšla jsem si asi na čtvrté rande s přítelem a chtěla ho trochu nažhavit. Tak jsem si nevzala spodní prádlo. Měla jsem šaty ke kolenům, takže mě ani nenapadlo, že bych se neuhlídala. Jenže v baru jsme potkali i kamarády a jeden z nich mě vytáhl na parket. A rozjel to takovým způsobem, že došlo i na akrobatické kousky. Bez jakéhokoli upozornění mě zvedl do výšky a obtočil kolem dokola. Byla jsem hlavou vzhůru a sukně mi najednou nevisela ke kolenům, ale k lopatkám! Samozřejmě jsme byly díky tanečním kreacím středem pozornosti, takže mě neviděl málokdo. Jen můj tanečník nechápal, proč jsem mu najednou z parketu utekla. Byl to trapas, ale následná žhavá noc s přítelem mi to vynahradila.

Všechny jsem naštvala a pak pobavila, vypráví Martina (28)

Bez kalhotek chodím přes léto celkem běžně a nikdy se nic nepatřičného nepřihodilo. Až na to ráno, kdy jsem zaspala a spěchala na poradu. Na zelenou čekal před přechodem pořádný dav lidí a já potřebovala přejít co nejdřív. Tak jsem se prodrala dopředu a samozřejmě tím pár lidí namíchla. Na přechod jsem vběhla okamžitě poté, co autům na silnici naskočila zelená. Takže ještě na červenou, zato první. Jenže se mi zasekl podpatek a já letěla na zem. Sukně se mi samozřejmě vyhrnula a odhalila všechno. Nějaký pán mi pomohl na nohy a já běžela do práce snad ještě rychleji.

Do kalhotek jsem se svléknout nemohla, cítí se trapně Jitka (43)

Totálně jsem zapomněla, že jdu na rehabilitaci. Připomněl mi to až v práci kalendář. To mi ale zase hned nesepnulo, že na sobě nemám kalhotky, do kterých se při tom svlékám. Až v kabince, kam mě fyzioterapeut poslal. Potupně jsem vylezla v sukni a na lehátku si z ní udělala kraťasy. Tomu chlápkovi to asi došlo, protože se tak přihlouple usmíval. Bylo mi nesmírně trapně.

Ukázala jsem zadnici v práci, přiznává Simona (32)

Průšvih s chozením naostro se mi stal v kanceláři. Odskočila jsem si na toaletu a cestou zpět ke svému stolku jsem vzbudila velký rozruch. Nejdřív jsem nechápala, čemu se kolegové smějí, pak mi ruce automaticky sjely po sukni, aby ji upravily, ale ouha! Vzadu se mi podšívka přichytila k halence a dolů visel jen průhledný vršek! Takže jako bych šla nahá.

Zpestřila jsem kamarádce svatbu, stydí se Věra (37)

Šla jsem kamarádce za svědkyni a jak tak stojíme u oltáře, ženichovi upadl prsten a kutálel se mým směrem. Rovnou do jezírka. Aniž bych v tu chvíli přemýšlela, vrhla jsem se v záchvatu paniky po něm. Už tak krátká sukně se mi ale při tom výmyku vyhrnula výš a já všem v prvních řadách ukázala, co mám, nebo spíš nemám, pod ní. Bohužel tam seděly maminky, babičky, tetičky... Zbytek dne jsem se snažila být neviditelná. Ale budiž mi ke cti, že prsten byl zachráněn.

Čtěte také: