62627be732234ca1.jpg

Den cavy je za dveřmi. Už 23. dubna můžeme oslavit svátek tohoto tekutého skvostu, který šumivé víno cava bezpochyby představuje. Vyberte si kvalitní bublinky a sáhnete po značce Anna de Codorníu, rozhodně neuděláte chybu a každého touto šumivou sklenkou potěšíte.

Pokud máte slabost pro bílá šumivá vína, Cava Anna de Codorníu Blanc de Blancs Reserva Brut je tou správnou volbou. Potěší každého a je to sázka na jistotu. Dostane vás svojí úžasně svěží chutí, kterou skvěle doplňuje vůně citrusů, tropických plodů a briošek. Cava Anna de Codorníu Blanc de Blancs Reserva Brut kvasí neuvěřitelných 15 měsíců v lahvi, díky čemuž vás na jazyku pošimrá krásně perzistentní perlení.

ca2.jpg

Pro ty, kteří se rádi nechají okouzlit růžovou, je připravena růžová varianta Cava Anna de Codorníu Rosé Brut. Perfektně v sobě snoubí eleganci, modernost i půvab, a zaručeně tak zaujme každého, kdo ochutná sklenku této cavy. Je plná ovocných tónů, ze kterých zcela jasně ucítíte červené jahody a k dokonalosti uzrálé třešně. Toto šumivé víno má jemné perlení, díky čemuž je jeho chuť skvěle harmonizovaná ve svěžesti a krémovosti. Cavu Anna de Codorníu Rosé Brut si nejlépe vychutnáte pořádně vychlazenou. 

Prvotřídní šumivou Cavu Anna de Codorníu v obou variantách můžete pořídit na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za 465 Kč.
62627ba4b46dcobrazek.jpg