Švédská síť obchodů H&M otevírá svoji další prodejnu, a to v jednom z největších nákupních center v Praze. Od 1. května 2014 zve zákazníky do módního světa v OC Atrium Flora. Tváří kampaně Atria Flora při příležitosti otevření nového obchodu H&M se stala Sabina Koudelková, vítězka soutěže Staň se tváří Flory!

Pro své zákazníky si nově otevřený obchod na tento den přichystal dárky v podobě voucherů. Pro každého je připraven 200 Kč voucher, který lze uplatnit v otevírací den 1. května 2014 při nákupu nad 600 Kč. Zároveň prvních 50 příchozích zákazníků obdrží dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč.

Atrium

„30. října 2013 se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále soutěže s názvem Staň se tváří Flory! Tuto modelingovou soutěž vyhrála mladá a sympatická Sabina Koudelková, kterou aktuálně můžete vidět v kampani na podporu nově otevřené prodejny H&M v našem centru,“ říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

Atrium

„Do soutěže jsem se přihlásila sama, protože mám ráda nové výzvy. Nepodnikala jsem žádnou velkou přípravu, pouze základní procedury den před soutěží. Spolupráce s Atriem Flora byla bezproblémová. Všichni se snažili, aby vše klapalo tak, jak má. Doporučila bych všem dívkám, aby to zkusily, nebály se a určitě věnovaly pozornost svému tělu, pokud chtějí být připravené na účast v soutěži krásy,“říká Sabina Koudelková, vítězka soutěže Staň se tváří Flory! pro letošní rok.Atrium

Neváhejte, navštivte nově otevřenou pobočku H&M, získejte voucher a užijte si volný den v OC Atrium Flora.

Atrium

Atrium

Reklama