Nike vás zve na Nike Run To Love! Běh je životní styl, a proto i první květnový den slaví Nike během. Pro všechny zájemce jsme přichystali speciální běžecký trénink pod vedením profesionálních trenérů, který je určený pro běžecké začátečníky i pro ty, kteří již běhají pravidelně.

Náplň běžeckého tréninku je inspirována prvním májem a proto si trenéři pro běžce připravili speciální disciplíny pro páry. Není ale nutné dorazit s partnerem, naopak to může být skvělá příležitost k seznámení.

Nike Run to Love Event se bude konat v úterý 1. května 2012 od 18 hodin v Praze. Startujeme z obchodu Nike Prague ve Slovanském domě.

nike

Běžci se na pravidelné běžecké tréninky hlásí prostřednictvím aplikace na Facebooku - Nike+ Run Club Lokality. Na tréninku pak mohou vyzkoušet a otestovat nejnovější běžeckou kolekci obuvi nebo požádat o radu zkušeného trenéra. K dispozici je také zázemí obchodu Nike Prague, kde si běžci mohou odložit své věci.

Nike Run To Love Event je součástí přípravy na sportovní událost tohoto roku – běžecký závod We Run Prague 2012, který se uskuteční 1. září 2012. Pro všechny zájemce připravila Nike sérii pravidelných běžeckých tréninků, eventů a poraden, tak aby měl každý možnost dokonale se na závod připravit. Další informace o plánovaných akcích najdete na webových stránkách závodu – www.werunprague.cz/novinky nebo na naší fanouškovské stránce na Facebooku – www.facebook.com/nikerunningczsk.

Kompletní informace o pravidelných trénincích, nalezente na tomto linku: http://www.werunprague.cz/treninky-a-akce/

 Nová kolekce běžecké obuvi pro léto 2012 – Nike představuje Nike Free

Boty inspirovány přirozeným pohybem

nike  nike

Myšlenka přirozeného pohybu nedá spát návrhářům Nike obuvi už od počátku tohoto tisíciletí. První boty z kolekce Nike Free byly představeny v roce 2004. Od té doby je designéři dále zušlechťují a vyvíjejí s cílem podpořit zážitek z přirozeného pohybu na různých běžeckých úrovních a v souladu s preferencemi běžců. Boty Nike Free mají po celé délce i šířce podrážky řezy, které dovolují mnohem větší rozsah pohybu, flexibilitu a díky tomu imitují pocit chůze na boso.

Letošní rok jsou v nabídce tři různé styly:

Nike Free Run+ 3:

Nike Free Run+ 3 nabízí jedinečnou rovnováhu mezi flexibilitou, pohodlím a podporou. Konstrukce Dynamic Fit obemkne klenbu jako rukavice a poskytuje podporu tam, kde to běžec potřebuje. Drážky po celé délce a šířce mezipodešve umožňují přirozený pohyb a napodobují charakteristiku běhu naboso. Tento model je kompaktibilní s technologií Nikeplus a v mezipodevši má prostor pro senzor Nike+.

Nike Free 4.0:

Upravené drážky v podešvi, bezešvý svršek a tvarovaná vložka, která kopíruje tvar chodidla, to vše zvyšuje pohodlí při chůzi nebo běhu a přináší podporu, díky tomu tyto botky imitují ještě lépe chůzi na boso.

Nike Free 3.0:

Na žebříčku od běhu naboso po tradiční běžecké boty je bota Nike Free 3.0 nejblíže pocitům jako při běhu naboso. Má bezešvý svršek vyrobený z flexibilní síťoviny, která zároveň poskytuje podporu, a lisovanou vložku, která kopíruje křivky nohy pro skvělé padnutí a pohodlí.

Jak Nike Free Run+ 3, tak Nike Free 3.0 mají drážky v oblasti klenby, což je u tohoto typu běžecké boty Nike Free novinkou. Šikmé zářezy v oblasti pod nártem v mezipodešvi podporují flexibilitu přirozeného pohybu a pomáhají posílit nohu.

Reklama