blobid0.png

FUN

629481bdc66c2obrazek.pngMonsters and Aliens - FUN
Voláme všechny koupelonauty, galaxie už vás očekává! Intergalaktická sada barev s kořeněnou vůní silice z černého pepře a uklidňující vanilkové absolue pro vytvoření vesmírné lodě, mimozemských kamarádů nebo nekonečně vzdálených planet a míst, kam se ještě člověk nevydal. 
280 Kč/ks

629481cc8d39cobrazek.pngRainbow - FUN
Kdyby tak byla duha na dosah ruky, to je to jediné, co by jí mohlo učinit ještě úžasnější...Počkat, ale ona je! Sedm krásných barev duhy v jedné extra velké štangli Fun! Tak sledujte, jak se usmívá na celý svět a rozjasňuje vaši koupelnu a proměňte ji, v cokoli jen chcete.
380 Kč/ks

Hravé koupelové pěny

Worry Monster - Koupelová pěna
629481e31abf8obrazek.pngNechte všechny starosti a strachy rozplynout ve fialové relaxační lázni se zklidňující levandulí a spoustou hebké pěny, která nepotřebuje žádný plastový obal. Pošeptejte téhle hodné příšerce, co vás trápí, pak ji rozdrobte do proudu tekoucí vody sledujte, jak se vaše starosti rozplývají v konejšivé bublinkové lázni.
200 Kč/ks

629481f41f536obrazek.pngRaspberry Blower - Koupelová pěna
Ovocná, opojná a zábavná. Vyžeňte nudu z koupelny – vykouzlete si hromadu pěny, foukejte bublinky jako bublifukem a proměňte svou lázeň v bublinkovou show. 
250 Kč/ks

6294821513367obrazek.pngMermaid Tail - Koupelová pěna
Proměňte se v mořskou pannu a šplouchněte do koupele plné grapefruitových bublinek. Tahle pěna vystačí na dvě koupele! Rozdrobte její část do proudu tekoucí vody. Jestli chcete extra porci rozmazlování, můžete ji použít klidně celou naráz.
200 Kč/ks

62948224ec9ceobrazek.pngUnicorn Horn - Koupelová pěna
Rozdrobte svou repliku jednorožčího rohu (opravdový jednorožčí roh bychom nikdy nepoužili, ani bychom na jednorožcích nikdy netestovali naše produkty) do proudu tekoucí vody, třikrát zatleskejte a vyslovte „Věřím na jednorožce.“ (Jestli to neuděláte, víly se to dozví.)
185 Kč /ks

Sprchová želé

62948245bb05aobrazek.pngConga - Sprchové želé
Na tenhle malinovo-vanilkový dezert nemusíte stát frontu! Až se tou dobrotou umyjete, zjistíte, že mandlové mléko vaši pokožku krásně zjemnilo. Kdo nepoznal, neuvěří! Rozjasňující malinová šťáva se postará o jemnou, avšak efektivní očistu a spolu s vanilkovou absolue jí krásně provoní.
195 Kč / 100g

6294825b5ba27obrazek.pngWhoosh - Sprchové želé
Dopřejte si povznášející sprchu s hravým třaslavým želé se spoustou energie a šťavnatého citronu. Želé je plné zvláčňujícího a na minerály bohatého extraktu z mořské řasy puchratky kadeřavé, doplněné řízným grapefruitem. Jeho svěží citrusová vůně nedá šanci únavě. Všechna čest ochrannému a výživnému medu, který jemně očišťuje pokožku, zatímco grapefruit a citron rozjedou svoji energizující show a rozjasní mysl i pokožku.

Koupelové bomby

6294826e1b5fbobrazek.pngUnicorn Poop - Koupelová bomba
Magická koupel s hravou vůní bergamotu, jasmínu a davanové silice probudí vaši představivost a sveze vás na jednorožčím hřbetu do světa fantazie.
220 Kč/ks

6294828a8d67dobrazek.pngToby´s Magic Cow - Koupelová bomba
Nechceme se vytahovat, ale naši zákazníci jsou prostě nej. Tohle je totiž dítko naší Lush Community, konkrétně Tobyho, který se ze zákazníka proměnil v inovátora a vyžádal si kouzelnou kravičku! Býk či nebýk, tahle roztomilá veganská koupelová bomba se zalíbí každému. 
160 Kč /ks

6294829fd1a06obrazek.pngIckle Baby Bot - Koupelová bomba
Vhoďte robůtka do vany napuštěné teplou vodou a nechte levanduli a heřmánek předvést svá ukolébavková kouzla zklidňující tělo i mysl. Tato bomba je tak jemná, že je vhodná i pro malé děti (starší šesti měsíců a v dostatečném množství vody) a je ideální na uspávací koupel před uložením do postýlky.
130 Kč/ks

629482b27670bobrazek.pngMarshmallow World - Koupelová bomba
Uspokojte své chutě na sladké a ponořte se do tekuté cukrárny, ze které vylezete bez výčitek z mlsání. Ve vaší vaně se rozpoutá pestrobarevný karneval s vanilkovo-jahodovou vůní připomínající váš oblíbený kondicionér American Cream. Prášek z proskurníku zklidňuje a zjemňuje pokožku, cukr vám osladí život a budete vonět prostě lahodně!
220 Kč/ks

Produkty jsou k dostání v  prodejnách a online
6294830cc3eeeobrazek.png

Reklama