Nemusíte nutně sladit cukrem! Můžete dokonce vynechat sachariny a začít sladit zdravým doplňkem stravy, s výrazně nižší kalorickou hodnotou, než jakou má bílý řepný cukr nebo med…….

 

Vital MELASA je jednak potravinou s významnými dietetickými vlastnostmi, jednak obsahuje harmonizovanou soustavu životně důležitých stopových prvků a organických látek, které napomáhají regeneraci krvetvorby, cévního řečiště, činnosti žláz s vnitřní sekrecí a úpravě dalších životně důležitých funkcí.

 

  • Lehce stravitelné cukry Vital MELASA mají příznivý vliv na zažívání, protože se rychle vstřebávají, v zažívacím traktu nekvasí jako sacharóza – běžný bílý cukr.

  • K získání stejně sladké chuti stačí Vital MELASY méně, což má pozitivní vliv při redukci tělesné váhy.

  • Vital MELASA na rozdíl od sacharózy nezvyšuje hladinu krevního cukru po jídle. Dále nezvyšuje kazivost zubů a nevyvolává problémy s parodontózou.

 

  • Vital MELASA obsahuje nezbytné látky, které harmonicky působí obzvláště na krvetvorbu, činnost srdce, nervového systému, úpravu dispeptických potíží a posilují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Pomáhá pročišťovat lymfatický systém a regeneruje vůbec celý organismus.

 

Tento pro zažívání příznivý prostředek je zvlášť vhodný k použití ve stavech po operacích, při poruchách trávení, kloubních onemocnění, cévních poruchách, diabetes a kožních onemocněních. Je také významnou podporou pro imunitní systém.

 

Konkurenční výhody potraviny Vital MELASA: plastový obal, praktické dávkování, snadná manipulace, příjemná vůně, lahodná chuť i konzistence, náhrada cukru, zdravá potravina, vhodná také při vaření.

 

Co je to Melasa a jak vzniká a z čeho se skládá?

 

Melasa vzniká jako vedlejší produkt při výrobě třtinového cukru.

Třtinová melasa, na rozdíl od melasy řepné, obsahuje řadu důležitých elementů navíc.

Složení: glukóza, fruktóza, sacharóza, vápník, draslík, hořčík, měď, zinek, železo, fosfor, sodík, chróm.

 

 

Balení: 500 g

Dávkování: 4x denně kávová lžička, cena: 96,- 

 

Více na www.planetazdravi.cz  infolinka: 267 290 520