Kdo by nechtěl mít štíhlou a sexy postavu? Ideální proporce můžete mít více či méně od přírody, ale také pořádně vydřené, vysportované a získané za cenu velkého odříkání. Žádné sladkosti, žádné máslo, žádná čokoláda … Hm, to nezní příliš lákavě.

Je samozřejmě pravda, že člověk by si měl už kvůli svému zdraví držet linii, ale na druhou stranu, co by to bylo za život, kdybyste si vše odpírali? :-) Vždyť se dá vždycky najít nějaký dobrý důvod, proč aspoň na pár minutek vyskočit z rychlíku zvaného redukční dieta a přesednout do couráku s nápisem „cukrárna“. :-)

Pokud bude mít teď v dohledné době někdo u vás doma svátek, narozeniny nebo jiné důležité slavení, můžete se předvést jako šikovná hospodyňka a možná na vás taky kousek zbyde. A co je nejdůležitější, lahodný a perfektně vypadající dort vykouzlíte při minimální námaze a v krátkém čase.

Radost uděláte malým i velkým a ještě se při tom přenesete na půvabné ostrovy uprostřed nekonečné modři. Alespoň pokud vyzkoušíte některý z moučníků od Labety, které patří do řady „Sladké ostrovy“.

Sníte o dovolené na Mallorce?
Pak se podívejte doma, jestli se tam nenajde plechovka kompotu a předložte své rodině překvapení s názvem Mandarinková Mallorca.

Chutnají vám spíš banány a čokoláda?
Pak zavřete oči a přemístěte se virtuálně na pohodové Kanárské ostrovy prostřednictvím dobrůtky s názvem Banánová Gran Canaria.
Na španělském souostroví nedaleko afrického pobřeží ještě chvíli zůstaneme. Milovníci jemných decentních chutí ocení dort s názvem, při jehož vyslovení se sbíhají sliny - Broskovová Tenerife.

Tak co, že není tak špatné osladit si život? Více o nabídce Labety na http://labeta.cz