Největší zmrzlinová party na planetě UberIceCream přijíždí i do Prahy. Česká metropole se totiž po loňské premiéře opět dostala na seznam, tentokrát více než 400 měst v 69 zemích na všech 6 kontinentech světa. Všude tam si lidé budou moci exkluzivně objednat svého osobního „zmrzlináře.” U nás v redakci se ukázal zmrzlinář už dnes a i když nejsou venku tropy, měli jsme radost. Vy máte šanci zítra, čtěte dál a zjistěte, jak si Magnum objednat.

Kdokoliv má chuť osladit si odpoledne, stačí, aby si v pátek 15. 7. 2016 mezi jedenáctou hodinou dopoledne a třetí odpoledne otevřel aplikaci Uber, zadal místo doručení a kliknul na ikonku UberIceCream. Nejbližší motorizovaný zmrzlinář za pár minut doveze 6 porcí mražených dobrot. Díky spolupráci s firmou Unilever, za Magnum Double Chocolate and Caramel box, stylovou letní plátěnou tašku Uber a zmrzlinové odznáčky Uber, zaplatí zmrzlinoví mlsouni pouze 50 Kč.

ubericecream

„Jsme moc rádi, že se do této celosvětové akce můžeme připojit v Praze i v Bratislavě. S kým jiným oslavit Světový den zmrzliny než se značkou Magnum a jejím novinkami pro letošní rok – Double Chocolate a Double Caramel, které nabízí dvojitou dávku opravdové křupavé čokolády. Nezapomeňte tedy i na Světový den zmrzliny v sobě probudit šelmu,” říká Eva Kadlecová, Senior Brand Manager společnosti Unilever.

Akce UberIceCream se koná v pátek 15. 7. 2016 po celém světě, letos v rekordním počtu více než 400 měst. První ročník v roce 2012 startoval ve třinácti lokalitách a Praha se k největší zmrzlinového party na světě připojuje teprve podruhé. V každém městě se časy dostupnosti zmrzliny trochu liší, jako první si ale budou moci zmrzlinu dodanou Uberem vychutnat na Novém Zélandu, pak v Austrálii, Japonsku, Asii a poté v Evropě. Největší zmrzlinovou party na planetě uzavře rozvoz #UberIceCream na Aljašce a na Havaji.

uber ice

Jak to funguje?

  • Otevřete ve svém mobilním telefonu aplikaci Uber v pátek 15. 7. mezi 11:00 a 15:00 h.
  • Zadejte místo doručení a klikněte na UberIceCream.
  • Jakmile budete spojeni, zmrzlina u vás bude za pár minut.

Za speciální Uber Magnum mixbox se 6 kousky, stylovou letní plátěnou tašku a zmrzlinové odznáčky Uber zaplatíte pouze 50 Kč.

Reklama