Z lásky neapolitánka mléčná


Ideální pro Vašeho miláčka. Neapolitánky se zamilovanými motivy. Máte někoho ráda a chcete mu udělat radost? 18 neapolitánek z mléčné čokolády je skvělá volba. Více zde.

Pralinky Diana a Diana Premium
Balení čokoládových pralinek Diana Premium od značky Carla je jako stvořené pro každou milovnici čokolády! Každá pralinka má v sobě pražené lískové ořechy a lískooříškový krém, který se vám rozplyne na jazyku! To vše je zabalené v kvalitní, hořké čokoládě. Sbíhají se vám sliny? Pak je ochutnejte a dopřejte si ten požitek! Pokud dáváte přednost mléčné čokoládě, pak ochutnejte variantu pralinek s názvem Diana. Více zde.

Laguna Premium Mořské plody, nejznámější pralinky v hořké variantě
V balení najdete pralinky ve tvaru mořských plodů s lískooříškovou náplní, z hořké čokolády a bílé čokolády. Můžete si je vybrat ve 3 různých balení. Více zde.

Cherry višně v čokoládě
Určitě vás dostane harmonická chuť višní a jemného likéru. Pralinky v hořké čokoládě obsahují náplň s višní v alkoholu. V krásném balení potěší každou milovnici zajímavých chuťových kombinací čokolády. Více zde.

Určitě vás také lákají tabulkové čokolády! Jaké máme pro vás tipy od značky Carla?
Nechte se unést sametově mléčnými tóny čokolády s nádechem Vánoc a ochutnejte tabulkovou mléčnou čokoládu se skořicí. Více zde.

Nezapomeňte! Už tuto neděli je Mezinárodní den žen.



Reklama