Ošklivka Katka

„Končí seriál, odchází ošklivka Katka a přichází krásná Kateřina Bertoldová,“ říká Veronika Rozumková z TV Prima. To, jestli se jako v každé správné telenovele všechny problémy vyřeší jakoby mávnutím kouzelného proutku, nebo ne, nám ale prozradit nechtěla.

Pokud se bude česká mutace slavné Ošklivky Betty držet své předlohy, určitě se tak stane. Jenže na otázku, jestli se tak skutečně stane, se dozvíme odpověď až dnes v osm hodin na Primě...

Jaká bude atmosféra posledního dílu?

Nervozita před zasedáním správní rady vrcholí. Napětí v KM Stylu by se dalo krájet... Najednou si nikdo není jist svým místem. Všichni jen spekulují, sýčkují a zpytují svědomí. Na koho se ještě čeká? Na Kateřinu! Jaká neznámá kráska to místo ní vchází do dveří?

Kráska Kateřina

Pokud hoříte nedočkavostí, můžete si zatím přečíst rozhovory s herci některých stěžejních rolí v seriálu, které jsme vám v průběhu jeho vysílání zprostředkovali:

Ošklivka Katka čili Kateřina Janečková
Tomáš Meduna čili Lukáš Hejlík

Patricie Vytisková čili Olga Lounová

Marek Stránský čili Michal Zelenka

Poslíček Péťa čili Vojta Hájek

Sekretářka Marianna čili Nancy Johannes

Foto: Archiv TV Prima

Hoříte nedočkavostí, nebo je vám Ošklivka Katka „volná"? Sledovali jste ji? Líbila se vám víc Ošklivka Katka, nebo její pramáti Ošklivka Betty?

Reklama