Hezký, i když pošmourný den přeji redakci a všem ženám-in.

Miluji staré české filmy, které v podstatě znám za léta opakování zpaměti, ale dívat se na ně mohu stále a vždy si při nich vysloveně odpočinu a odreaguji se od všedních starostí a problémů.
Herci staré gardy, Oldřich Nový, Zita Kabátová - mimochodem, s tou jsem měla možnost si pohovořit osobně v nemocnici, kde ležela a já pracovala. Její vyprávění z natáčení filmů a právě z krásných časů, kdy ona byla mladá a krásná, to byl nezapomenutelný zážitek.
Filmy s Vlastou Burianem, Ladislavem Peškem, Theodorem Pištěkem, Stanislavem Neumannem, Otomarem Korbelářem, Natašou Gollovou, mimochodem, taktéž jsem měla možnost s ní hovořit osobně, ráda chodila do jedné restaurace, kde jsem kdysi pracovala, na jednoho panáčka.

Miluji pohádky, uvádět je snad nemá cenu, vždyť je všichni známe. Když byly děti malé, pravidelně na Štědrý den ráno prohlédly televizní program a štědrovečerní večeře se konala dle času vysílání pohádek. Velice ráda jsem dětem vyhověla a dívala se na pohádky s nimi.

V dnešní době, mimo seriálů, jak jsem již psala, se nemám na co dívat. Bojové filmy nesnáším, sci-fi už vůbec ne.

Jeden film miluji, název nebudu psát a dám ho jako hádanku. Přiložila jsem snímek z tohoto filmu, dostal Oscara a trochu jsem si v něm zahrála. Za tuto příležitost jsem nesmírně ráda, nejenom proto, že je to film známý v celém světě, ale již s přihlédnutím k tomu, s jakým hereckým velikánem jsem měla možnost si zahrát.

Zdraví Věrulinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Díky, to je opravdu zajímavé! Fotografii přikládáme, ale myslím, že vaše hádanka nebude tak těžká :-) Ta ošetřovatelka jste vy? To musel být opravdu úžasný zážitek!
Nemohla byste dát k dobru nějakou tu historku nebo zajímavost o některé z těch osobností, se kterými jste se během života potkala? Jaká byla ve skutečnosti Nataša Gollová - byla doopravdy takové roztomilé třeštidlo?

 

Reklama