Vize návrháře

BELLA BLANCA je podstatou ženy v očích Oscar de la Renty. Inspirována jeho neskonalou láskou ke květinám. Návrhy Oscara de la Renty jsou svědectvím opravdové krásy: dokonalost v každém detailu, vize ryzího půvabu jako óda na ženskou krásu, kterou tvoří.

“Zahrada je pravděpodobně nejčistší a nejvíce duchovní ze všech radostí – spojení krásy a přírody v nejjednodušší a nejzákladnější podobě.” Oscar de la Renta
5b1e386b13122obrazek.png

Flakon

5b1e3881c26dcobrazek.pngNádherný stejně jako vůně uvnitř. Flakon Bella Blanca je pokrytý trojrozměrnými bílými květy, které obklopují zlatou plaketu nesoucí název vůně. Květinově zdobený vzor krabičky s výrazným zlatým pásem podtrhuje design flakonu. Precizní výroba, která módní dům proslavila, napodobuje nádhernou a precizní složitost zdobených šatů.

Vůně

Inspirací vůně BELLA BLANCA byly krásy přírody sdílející své kouzelné vůně se světem. V nádherném květinovém větříku se nese jemná sladkost hrušek pokrytých kapkami raní mlhy.  Něžný náznak lístků fialky a sambakového jasmínu se probouzí se slunečním svitem a mísí se s jemnými okvětními lístky růží a konvalinek. Pozadí krémových nót santalového dřeva s kašmírovým pižmem dodává vůni neodolatelnou výdrž.

Vrchní parfemář, Harry Fremont, v této vůni perfektně zachycuje radostnou lásku k životu pana Oscara de la Renty.

Reklamní kampaň

Zachycena renomovaným fotografem, Kristianem Schullerem, známým pro svoji přesnou obraznost a smysl pro detail. Schuller pracoval s modelkou Zhannou Brass, která perfektně ztělesňuje ženu módního domu Oscar de la Renta. Krása a přirozená elegance Zhanny Brass je zachycena na Schullerových fotografiích a je vyjádřením ducha vůně Bella Blanca.

Více informací naleznete zde.

Reklama