ROYAL PROGRAM - ORLANE Výjimečné produkty proti stárnutí Luxusní odpověď pro nejnáročnější cíle v prevenci proti stárnutí - „navrací Vaši pleť zpět do života“.

Pečující přípravky nabízí nejnáročnějším typům pleti tajemství dlouhověkosti v podobě RoyalJelly (mateří kašička) a výjimečné vlastnosti 24karátového zlata v prevenci proti stárnutí.

Royal

MATEŘÍ KAŠIČKA - ELIXÍR MLÁDÍ

Mateří kašička je přírodní a účinná aktivní látka, známá již od dob antiky, která zaznamenala v kosmetickém průmyslu vysoce inovativní éru. Je symbolem nekonečného mládí. Orlane uvedl mateří kašičku poprvé v roce 1953 ve svém Krému à la Gelée Royale.
Dodnes je mateří kašička v očích vědy stále tajemstvím, jelikož obsahuje 3% dosud neznámých látek, které nelze reprodukovat v laboratoři. Mateří kašička je výhradní potravou královny matky, která tak žije padesátkrát déle než ostatní včely.
Výzkumným laboratořím Orlane se úspěšně podařilo vyvinout technologii, jak dodat mateří kašičku do pleti, aby všechny vlastnosti proti stárnutí zůstaly zachovány.
Mateří kašička je podstatou mladosti se svou vysokou koncentrací řady aktivních látek. Obsahuje širokou různorodost aminokyselin, zejména 8 aminokyselin, které lidské tělo nemůže syntetizovat a musí si je najít v každodenní stravě (izoleucin, leucin, lysin, metionin, fenylalanin, treonin, tryptofanavalin). Dále velké množství vitamínů, zj. A, C, D a E a hlavně vitamíny skupiny B (mateří kašička má největší obsah vitamínu B5 ze všech známých přírodních produktů) a minerální látky a stopové prvky (vysoká koncentrace vápníku, hořčíku a draslíku, dále železa, síry, fosforu, silikonu, sodíku, fosforu a mědi).
Mateří kašička revitalizuje, dodává pleti energii, stimuluje buněčnou energii, sjednocuje odstín pleti a dodává jí rovnováhu.

24KARÁTOVÉZLATO

Royal

Počátek používání zlata na poli medicíny a vědy se datuje již před více než 5000 lety. Tradičně se zlato používalo v čínské medicíně. Dnes Orlane používá 24 karátové zlato ve formě roztoku koloidního zlata (tzv.“zlatá voda“), který zesiluje vlastnosti zlata a dokonale jej penetruje do pleti. Zlato se v lidském těle přirozeně nevyskytuje a malé dávky poskytují pleti řadu výhod ve formě stopových prvků. Rozmanitost zlata jako stopového prvku mu dává velkou řadu uplatnění na poli vědy. Jeho antioxidační a ochranné vlastnosti z něj dělají hodnotnou aktivní látku.

  • Úžasný izolační efekt proti volným radikálům a zátěžovým faktorům.
  • Stimuluje buněčný metabolismus a regeneraci.
  • Má jedinečný detoxikační a protizánětlivý účinek.
  • Dodává pleti vitalitu a regeneruje ji.

24karátové zlato v kombinaci s čerstvou mateří kašičkou zlepšuje vzhled a elasticitu pleti a vyhlazuje ji. Posiluje složení, které je již tak výjimečně účinné.
Výjimečné produkty proti stárnutí Royal Program je prezentován v exkluzivním rafinovaném luxusním balení s čistými elegantními liniemi, které zdůrazňuje jedinečnou kombinaci mateří kašičky a zlata.
50 ml a 15 ml balení mají exkluzivní design, který je výtvorem inovativního výzkumu. Zobrazují kapku kovového zlata v průhledném obalu dekorovaného stylizovaným vroubkováním. Tento dvojitý obal je směsí elegance a technologie, což symbolizuje ochranu, kterou nabízí vzácná mateří kašička.
Elegantní zlatá špachtlička, jejíž tvar připomíná lžíci na med, je součástí nádobky. Každá nádobka je umístěna v jednoduché rafinované luxusní krabičce. Krabička je bílá dekorovaná zlatými vruby na vrchní části.

3 jedinečné produkty proti stárnutí:

RoyalPLEŤOVÝ KRÉM ROYALE
Sametový krém s elegantní květinově medovou vůní. Aktivní látky: čerstvá mateří kašička, 24 karátové zlato.

RoyalKRÉM ROYALE NA OČNÍ KONTURY
Hedvábný krém bez parfému. Perleťová textura odráží světlo a ihned rozjasňuje oblast očních kontur.
Aktivní látky: čerstvá mateří kašička, 24 karátové zlato, výtažek z vlčího bobu bílého, který má účinek proti otokům a kruhům pod očima, stimuluje mikrocirkulaci a zvyšuje rozjasnění pleti.

RoyalKRÉM ROYALE NA KRK A DEKOLT
Luxusní textura s perleťovým finišem. Aktivní látky: čerstvá mateří kašička, 24 karátové zlato, výtažek z kukuřičného proteinu, který vyhlazuje a vypíná křehkou pokožku krku a poprsí a glaucin - přírodní látka, která se získává z listů Rohatce žlutého. Tvaruje kontury krku a brady, redukuje usazený tuk v obličeji, přeměňuje tuk v podpůrnou tkáň a snižuje pravděpodobnost tvorby „dvojité brady.“

Reklama