Dny se zkrátily, Mikuláš klepe na dveře, a to je čas,  abychom se zamysleli, čím letos uděláme radost svým dětem a nejbližším. Mikuláš už dávno není jen o punčošce naplněné  uhlím, ořechy či exotickým ovocem, je také o sladkostech a příjemné rodinné atmosféře. O tom ví své i tradiční výrobce mikulášských sladkostí značka ORION, která už po 110té přináší novinky k tomuto zimnímu svátku. Kromě klasických mikulášských výrobků uvádí tento rok na trh i netradiční nabídku čokolád pro zábavu – Praskající tyčinky, Vánoční rybičky a Bílo-mléčná čokoládová strašidýlka.

 

Mikuláš je svátek symbolicky spojený s obdarováním a mlsáním, kromě pochutnání však tyto čokoládové novinky značky ORION přinášejí originální překvapení i legraci. Proč tedy nezpříjemnit svou mikulášskou rodinnou atmosféru něčím novým, zábavným?

 

ORION Praskající tyčinka je hravý pamlsek z mléčné čokolády, plněný mléčnou náplní s křupinkami, které v ústech jemně praskají. Praskající křupinky v puse jsou přesně to, co Vaše dítě určitě ohromí, kromě toho, že tyčinka mu bude chutnat a pobaví se s ní. Tyčinku v praktickém balení ocení i dospělí, když je dohoní zimní mlsná. Malí i velcí můžou vychutnávat, jak se jim tyčinka rozpouští na jazyku za šimravých explozí praskajících křupinek. Kdo říká, že dospělí si nechtějí taky hrát? (39 g, doporuč. cena 9,50 Kč)

 

ORION Vánoční rybičky z mléčné čokolády a s mléčnou náplní potěší především ty, kteří rádi mlsají po menších soustech. Při ochutnání mile překvapí jejich lahodná smetanová chuť. Lehce se vejdou do každé kapsy a můžou tak doprovázet  mlsaly na každém kroku: cestou do školy či na procházce zimní krajinou. Při hrátkách nebo sportech ve sněhu budou po ruce, zahřejí a okamžitě dodají energii. Malí čokoládoví kapříci jsou však i předehrou k svátkům vánočním – jako milá ozdoba rodinného stolu, ze kterého lze „lovit“ pamlsky po celou adventní dobu a těšit se tak na vánoční tabuli. Pokud rybičky najde ve své mikulášské punčošce Váš manžel, nebo přítel –  pochopí náznak, vezme rybářské nářadí a půjde lovit své dospělé kapříky, protože teď už ví, čím Vás může o Vánocích potěšit… (16,5 g, doporuč. cena 4,50 Kč)

 

ORION Bílo-mléčná čokoláda s roztomilými dvoubarevnými strašidýlky na obalu je veselá sladkost s milým designem. Kdo by si nechtěl hrát se strašidýlky, když mají tak sladkou chuť? Veselé postavičky v kombinaci bílé a mléčné čokolády zaujmou zejména děti, ovšem jako dárek pro dospělé také pobaví. Strašení přijde na řadu až potom, co strašidýlka záhadně a rychle zmizí… asi tušíte kde se rozpustí… Dvoubarevná strašidýlka jsou ideální čokoládkou pro mlsání a zábavu. (50 g, doporuč. cena 11,50 Kč)

 

ORION mikulášské novinky si užijete nejen v předvánoční době. Jako malá sladká potěšení je můžete dávat a sami vychutnávat po celou zimu.

 

Obohacením nabídky je i nový Nestlé Santa Claus z bílé čokolády (100 g, doporuč. cena 37,90 Kč), který se svou nadílkou přijel až z dalekého Severního pólu, a Nestlé Smarties Rudi, Santův věrný společník, veselý sob Rudi z mléčné čokolády s půvabným designem, který dětem přináší mlsání i hraní zároveň (100 g, doporuč. cena 37,90 Kč). Obě figurky jsou totiž plné barevných LENTILEK, které děti milují. Čekání na Mikuláše a Čerta zkrátí i tradiční oblíbené cukrovinky – např. figurky Mikuláše, Anděla a Čerta nebo Zimní poklad z čokoládových mincí, se kterým si děti mohou hrát. Čokoládové mlsání lze zpestřit dalšími dobrotami, jako jsou želé JOJO Sněhuláci a JOJO Sněhové vločky s ovocnými příchutěmi obohacené vitaminem C.

 

O Mikuláše můžete soutěžit právě ZDE.

 

 

Více najdete na stránkách: http://www.nestle.cz/

Reklama