S blížícími se svátky jara jsou již neodmyslitelně spjaty velikonoční sladkosti ORION. Přispějí k rodinné pohodě a výborné jsou i při setkání s přáteli, nebo jako pomlázka pro koledníky. Letošní velikonoční novinky se nesou ve znamení atraktivních tvarů a výjimečných chutí. Ve spojení s tradičními dobrotami si pak tu svoji sladkost najde úplně každý. Ostatně, posuďte sami.

Rozesmátá, dovádivá, skotačivá – taková jsou ORION Vajíčka s práskací náplní. Už od prvního pohledu na barevný obal je jasné, co bude dětskou sladkostí číslo jedna: vajíčka z mléčné čokolády s mléčnou náplní a speciálními křupinkami, které v puse jemně praskají. Udělejte dětem radost ORION Vajíčky s práskací náplní! Jednotlivé kousky v roztomilém rozesmátém obalu mohou být navíc skvělou velikonoční dekorací.
ORION Vajíčka s práskací náplní (105 g) – doporučená maloobchodní cena: 35 Kč.

Nestlé Práskací vajíčka s veselým červeným designem se stanou hitem mezi dětmi. Dutá figurka z mléčné čokolády totiž není jen tak ledajaká. Vajíčko má čokoládu plnou práskacích křupinek, které se na jazyku promění v šimravé exploze. Nejen že si děti pochutnají, ale ještě se při tom pořádně vyřádí.
Nestlé Práskací vajíčka (15 g) – doporučená maloobchodní cena: 6,20 Kč.

Tradiční chutě ORION Margot, KOKO a Banány vás tyto Velikonoce čekají v elegantním balení. Vychutnat si je můžete stylově, v podobě sladkých vajíček uvnitř bonboniér s novým vzhledem. Ať už si vyberete ORION Margot v tmavé čokoládové polevě, ORION KOKO s kokosovou náplní v mléčné čokoládě nebo ORION Banány, želé máčené v hořké čokoládě, neuděláte chybu. Tento dezert je skvělý jako drobný dárek. Oceníte ho, i když vás přepadne sváteční mlsná nebo nečekaná návštěva. Proto si raději udělejte zásobu, určitě přijdou vhod i po Velikonocích.
ORION MARGOT Vajíčka (124 g) – Vajíčka s kokosovou příchutí máčená v tmavé čokoládové polevě, doporučená maloobchodní cena: 25,90 Kč.
ORION KOKO Vajíčka (135 g) – Kokosová vajíčka máčená v mléčné čokoládě, doporučená maloobchodní cena: 25,90 Kč.
ORION BANÁNY Vajíčka (120 g) – Želé s banánovou příchutí máčené v hořké čokoládě, doporučená maloobchodní cena: 25,90 Kč.

ORION Arabesky želé mláďátka jsou bezvadným dárkem jak pro děti, tak pro dospělé. Zaujme je hravý velikonoční obal a hlavně lahodné želé se svěžími ovocnými příchutěmi ve tvarech zajíčků, kuřátek, kačenek a oveček. Krabička plná barevných zvířátek a oblíbených chutí v mžiku vykouzlí spokojený dětský úsměv. Velikonoce nemusí být jen čokoládové!
Tip: Ze spodní strany obalu si děti mohou vystřihnout a po svém vybarvit veselé stojánky na vajíčka.
ORION Arabesky želé mláďátka (207 g) – doporučená maloobchodní cena: 39 Kč.

 

Přejeme Vám krásné Velikonoce,
naplněné veselím, radostí, sluncem a sladkým mlsáním.

 

 

Reklama