Všichni milovníci směsi oříšků, rozinek a želé v mléčné čokoládě se mohou těšit na skvělé letní překvapení. Tři tradiční a originální 200g mléčné čokolády Orion Studentská pečeť ukrývá luxusní plechová dóza ve zlatém obalu. Nezmeškejte svou šanci! Trojitou porci čokolády, v limitované zlaté sérii, si můžete vychutnat pouze do konce léta!

S novou zlatou sérií Orion Studentská Pečeť Vám nastanou opravdové zlaté časy! Čokoládové trio do zlata oděné Vám přinese báječné výhody.

1. NEMUSÍM SE S NIKÝM DĚLIT!

Nikdo Vás nedonutí se s někým podělit o tuto pochoutku a navíc, každá čokoládová tabulka Vás nabije energií. Při svých letních cestách můžete nalezené poklady ukrýt do praktické zlaté dózy, kterou dostanete k čokoládovému triu.

2. SKVĚLÝ DÁREK, KTERÝ DOBŘE VYPADÁ, JE PRAKTICKÝ A VÝTEČNĚ CHUTNÁ

Lámete si hlavu, čím potěšíte své zlatíčko? Míváte problém s nakupováním dárků pro své blízké a přátele? Čeká Vás spousta letních oslav a Vy nevíte, co přinést? Zkuste to právě s novým balením čokolády Orion Studentská Pečeť. Tímto luxusním balením zaujmete obdarovaného na první pohled. Určitě bude chtít svůj poklad ve zlaté dóze rychle rozbalit a s jeho obsahem si také snadno poradí. To všechno nakonec zpečetíte možností praktického využití elegantní plechové dózy.

3. ZLATO VYHRÁVÁ KAŽDÝ!

Soutěžíte, zkoušíte to každý rok, kupujete své oblíbené čokolády, ale pořád jste v balení nenašli zlatou pečeť? Nemusíte nyní zoufat a přemýšlet o dráze zlatokopa. Svůj poklad najdete v plechové dóze oděné do zlata. A když sníte ten čokoládový uvnitř, bude Vám „truhlička“ sloužit třeba pro ty „nečokoládové“.

Originální „čokoládový poklad“ dostanete pouze v limitované letní sérii. Neváhejte a nechte se zlákat letošní zlatou čokoládovou horečkou!

Doporučená prodejní cena balení je Kč 118,50.

Zlatou dózu plnou Studentské pečetě můžete vyhrát i ZDE .

Reklama