Konečně jsme se dočkali, největší hokejový svátek už je tu! Právě teď nastává doba, kdy celá naše republika propadne pořádnému hokejovému šílenství. Budou to chvíle plné nadšení, euforie a napětí. Značka ORION jako jediný „čokoládový“ oficiální partner MS IIHF 2015 bude u toho!

Buďte originální a fanděte českému hokeji se značkou ORION. Ta si k příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos bude konat v Praze a Ostravě, připravila unikátní čokoládové figurky s podobiznami pěti českých úspěšných hokejových hráčů. Hledejte v krabičkách české hokejové hráče a sestavte si hvězdnou pětku:  Tomáš Hertl, Petr Čáslava, Tomáš Plekanec, Ondřej Pavelec a Tomáš Rolinek.

Chcete-li fandit českému týmu a zároveň si pochutnat na mléčné čokoládě, vyzkoušejte ORION Hokejové hvězdy, které jsou k dostání v limitované edici k MS v ledním hokeji 2015. Krabička obsahuje vždy tři čokoládové hvězdy  českého národního týmu.

ORION Hokejové hvězdy

Doporučená maloobchodní cena ORION Hokejové hvězdy je  39,90 Kč / 60 g.

Ukažte, jak fandíte a vyhrajte vstupenky na MS IIHF 2015. Více informací naleznete na www.orioncokolada.cz a www.facebook.com/ORION.

Reklama