Společnost Nestlé Česko představuje novou řadu výrobků ORION pro děti vyrobených pouze z čistě přírodních, vysoce kvalitních ingrediencí. Celkem čtyři čokoládové výrobky, které svou chutí a složením, praktickým balením a atraktivním designem potěší nejen děti, ale i rodiče.

Celá řada těchto výrobků je označena symbolem „čistě přírodní ingredience“, zaručujícím použití vysoce kvalitních přírodních surovin ve všech dětských produktech. Kakaové boby, mléko, cukr, přírodní vanilka, rozinky – všechny jmenované suroviny pocházejí z čistě z přírodních zdrojů. Nestlé striktně dbá na to, aby se technologie zpracování přírodních složek opírala výhradně o fyzikální, enzymatické či mikrobiologické postupy, a v tomto směru klade přísné nároky na dodavatele surovin a jejich kontrolu.

„Výzkumy ukazují, že matky pečlivě sledují složení výrobků určených pro děti. Jsme přesvědčeni, že naše čokolády pro děti vyrobené z čistě přírodních ingrediencí uspokojí vysokou kvalitou maminky, které chtějí své děti odměnit čokoládou, a přitom mít dobrý pocit, že dětem dávají to nejlepší,“ říká Milana Bazanac, brand manažerka dětské řady značky ORION.

Obaly produktů jsou určené především dětem, představují proto naučný koncept o dobrodružství spojeném s výrobou čokolády. Kreslené postavičky dětí a ORION hvězdičky na nich ukazují postup při výrobě čokolády. Praktické informace zde naleznou i rodiče, kteří tak mohou udržet mlsání svých dětí pod kontrolou, také díky uvedenému doporučenému dennímu množství energie a živin.

ORION čokoláda s mléčnou náplní pro děti

Chcete mít mlsání svých dětí pod kontrolou a vědět, že cukrovinky, které jim dáte za odměnu, jsou kvalitní a zároveň mají lahodnou chuť? Pokud ano, nové ORION mléčné tabulkové čokolády s mléčnou krémovou náplní a jemnou chutí splní vaše přání. Mohou za to přírodní ingredience, které zaručí nejvyšší kvalitu a chuť. Praktické znovuuzavíratelné balení se vám hodí nejen na doma, ale i do kapsy nebo do kabelky jako odměna dětem i na cestách. Jednotlivé dílky čokolády tak můžete dávkovat dle uvážení a zachovat zbývající čokoládu čerstvou a bezpečně uloženou v obalu. Čokoládu s mléčnou náplní najdete v obchodech se dvěma variantami postaviček na obalech.

Orion

ORION čokoláda s mléčnou náplní (100 g) – doporučená maloobchodní cena: 22,90 Kč

ORION tyčinka s mléčnou náplní pro děti

Přijde jistě vhod po dobré práci ve škole či splnění úkolů doma. Příležitost se vždy najde a odměna je nasnadě. A když odměna, tak sladká a dobrá! V podobě ORION čokoládové tyčinky padne do ruky dítěte jako ulitá. Mléčná krémová náplň s křupinkami, ukrytá v jemné mléčné čokoládě a vyrobená z čistě přírodních surovin, vyhoví nárokům všech maminek na sladké potěšení pro jejich děti.

A kromě toho praktické členění čokoládové tyčinky snadno umožní rozdělit se a užít si svůj malý úspěch s kamarády nebo sourozenci či nechat zbytek odměny na později. A vy, milé maminky, můžete zůstat klidné. Své ratolesti jste dopřáli kvalitní mlsání. Čokoládové tyčinky najdete v obchodech se čtyřmi variantami postaviček na obalech.

Orion

ORION tyčinka s mléčnou náplní (32 g) – doporučená maloobchodní cena: 9,90 Kč

ORION mléčná čokoláda pro děti

Chcete dopřát svému dítěti nejen sladkou odměnu v podobě kvalitního čokoládového pamlsku, ale i malou hádanku pro zábavu? Odhalte mu tajemství malé čokoládové tabulky pro děti a vydejte se společně za dobrodružstvím a tajemstvím výroby čokolády. Kreslené postavičky na obalech ORION čokolády ukrývají i malé překvapení uvnitř v podobě kreslené hry pro děti. Zahrajte si s nimi a odměňte je jemnou chutí lahodné mléčné čokolády s kvalitními přírodními ingrediencemi. Navíc, tabulky jsou tenké a dobře skladné. Vejdou se do každé tašky, kapsy i kapsičky. Tak budete mít jistotu, že odměnu pro své dítě máte vždy na dosah ruky. Mléčnou čokoládu naleznete v obchodech se šesti variantami postaviček na obalech.

Orion

ORION mléčná čokoláda (25 g) – doporučená maloobchodní cena: 7,70 Kč

ORION rozinky v čokoládě pro děti

OrionMají vaše děti rády malá čokoládová dražé? I pro ně ORION připravil dětskou variantu v podobě rozinek obalených v té nejjemnější mléčné čokoládě, která se rozplývá na jazyku. Šikovné balení se hodí i na cesty. Kvalitní rozinky v čokoládě jsou zpracovány bez ošetření oxidem siřičitým a vyrobeny z kvalitních, čistě přírodních ingrediencí. Takže i zde mlsání vašich dětí zůstane pod vaší kontrolou. Veselé barevné postavičky na obalech ani zde nezahálejí a ukazují dětem výrobu čokoládové dobroty a potěší každého mlsala. Ochutnejte je i vy, určitě vám zachutnají. Rozinky v čokoládě najdete v obchodech se dvěma variantami postaviček na obalech.

ORION rozinky v čokoládě (40 g) – doporučená maloobchodní cena: 12,00 Kč

Reklama