Už vidíte v představách ten magický večer? Děti si chystají za okno punčošky, aby je pak našly naplněné čokoládovým překvapením. Plné očekávání usínají a těší se na ráno. Nezoufejte, na hvězdu ORION se můžete spolehnout, ani tento rok na vás nezapomněla. Vám a vašim dětem připravila lahodné mikulášské dobrůtky, které nejen dobře chutnají, ale i pobaví.

 

Vaše ratolesti už nikdy nebudou samotné, mají nyní nového kamaráda! ORION Čokoželík s roztomilým medvídkem na obalu je malá mléčná čokoládka s veselým designem. Kombinaci bílé a mléčné čokolády obohacují šťavnaté kousky pomerančového želé. Malí koledníci se mají na co těšit – ORION Čokoželík je ideálním dárkem od Mikuláše pro malé i větší děti. Pokud si jej vaše dítě oblíbí, není pak problém přibalit jej po Novém roce jako sladkost do školy či do batůžku na zimní výlety. ORION Čokoželík je mladším bratrem loňské novinky ORION Strašidýlka (50 g).

ORION Čokoželík (50 g) – Bílo-mléčná čokoláda s kousky pomerančového želé, doporučená maloobchodní cena: 11,50 Kč.

  

 

Nenechte se odradit nudnou záplavou obyčejných Mikulášů a žádejte něco víc! Vydejte se na pátrací akci po čokoládovém Mikuláši, který nabízí více než chuť čokolády. ORION arašídový Mikuláš se inspiroval tradicí vánočních oříšků. Snoubí se v něm chuť mléčné čokolády s chutí jemných kousků burských oříšků. Dejte pozor na veverky, ať vám Mikuláše na zimních toulkách nevytáhnou z batůžku.

ORION arašídový Mikuláš (100 g) – Dutá figurka z mléčné čokolády s arašídy, doporučená maloobchodní cena: 37,90 Kč.

 

 

 

Na předvánočním nebi čokoládových Mikulášů najdete letos jedinečného nového Nestlé skořicového Mikuláše. Okořeňte si sváteční čas delikatesní mléčnou čokoládou s drobnými úlomky skořicových sušenek. Ochutnejte dokonalou, dosud nepoznanou kombinaci. Nejdříve na jazyku ucítíte sametovou chuť čokolády a potom celkový dojem doplní jemná chuť skořice. Tento pamlsek svou úžasnou vánoční kombinací přispěje k vaší sváteční pohodě a atmosféře.

Nestlé skořicový Mikuláš (100 g) – Dutá figurka z mléčné čokolády s kousky skořicových sušenek, doporučená maloobchodní cena: 37,90 Kč.

 

 

Výrobky doplňují řadu prémiových figurek, do které patří ještě Nestlé bílý Mikuláš (100 g), Lentilky Mikuláš (120 g) a Smarties Rudi (100 g).