Jezdíte rádi se svou rodinou na výlety? Pak jistě znáte klasické věty jako: „Je to ještě daleko?“nebo „já mám chuť na něco sladkého!“S novým batůžkem ORION máte o malého výletníka postaráno!

orionDětský batůžek je plný čokolády a představuje perfektní dárek například ke dni dětí nebo za vysvědčení. Ukrývá v sobě několik výrobků nových dětských čokolád ORION vyrobených z čistě přírodních ingrediencí: 1 x ORION čokoládu s mléčnou náplní 100 g, 3 x ORION tyčinku s mléčnou náplní 32 g, 2 x ORION mléčnou čokoládu 25 g a 1 x ORION rozinky v mléčné čokoládě 40 g. Kterému dítěti by se nezalíbil batůžek ve tvaru hvězdičky, který je hebký na dotek a přátelsky se na děti usmívá?

 

Batůžek ORION s dětskými čokoládami je díky své hravosti, praktičnosti a sladkému překvapení perfektním dárkem pro malé cestovatele. Vaše děti tak budou mít nového kamaráda na výletech za dobrodružstvím, který jim pomůže nosit svačinu a zpříjemní cesty. A Vám pak už jen zbývá svačinu připravit a přibalit jednu či dvě z dětských čokolád ORION. Dostatečný prostor pro svačinu, pláštěnku a něco na zub bezesporu nadchne zase Vás.

orionSpoustu zajímavých informací a soutěží s ORION naleznete na stránkách http://www.orionprodeti.cz/

ORION dětský batůžek - doporučená maloobchodní cena 80,30 Kč

Reklama