Už víte, jak budete letos trávit Velikonoce? Nebaví Vás tradiční rodinné návštěvy a pomlázka a raději využijete jarního sluníčka pro nabrání sil?  Ať už se rozhodnete pro jakoukoli netradiční  variantu, nezapomeňte, že i povolené mlsání nemusí být nudné. Pokud se nechcete vzdát svých oblíbených značek, nechte se inspirovat a vyberte si některý z originálně řešených známých výrobků ORION a Nestlé, ve kterém se  spojují osvědčené chuti a neotřelý, zcela nový design!

 

ORION Studentská Pečeť Vajíčko vás potěší důvěrně známou chutí mléčné čokolády, rozinek, želé a arašídů! Zaujme lidi, kteří hledají něco zvláštního a originálního pro potěšení všech smyslů. Pokud „ulítáváte“ na ORION Studentská Pečeť, pak si nenechte ujít její netradiční vajíčkovou porci, máte právo na svou oblíbenou chuť, která zároveň překvapí   elegantním a neotřelým designem! Je originálním dárečkem, pro všechny, na kterých vám záleží, ale zároveň už neocení klasickou kraslici či dětský pamlsek. Duté vajíčko plné oblíbených ingrediencí ORION Studentská Pečeť (80 g) – doporučená maloobchodní cena: 35,30 Kč.

 
Pro gurmány a všechny náročné mlsouny, kteří mají již vytříbený jazýček, je připravena velice speciální variace na klasické téma – After Eight Zajíc. Známá  delikatesa pro fajnšmekry, kteří i o Velikonocích požadují svou porci rafinovaných chutí.  After Eight Zajíc je dutá figurka z hořké čokolády, která je protknuta jemnou, osvěžující mentolovou chutí, jak ji znáte z tradičních výrobků After Eight. Nestlé After Eight Zajíc (125 g) - doporučená maloobchodní cena: 49,90 Kč.

 

Užijte si velikonoční pauzu s Kit Kat Zajícem! A když už pořádná třídenní pauza, tak i s pořádnou porcí čokolády Kit Kat! Důvěrně známá chuť lahodné mléčné čokolády s křupinkami Kit Kat pro tradiční velikonoční pauzu je připravena pro své skalní fanoušky! I když vám nejsou blízké kraslice a mazance, můžete si o Velikonocích užít alespoň mlsáním známých sladkostí v nevšední podobě! Nestlé Kit Kat Zajíc (120 g) – doporučená maloobchodní cena: 49,90 Kč.  

  

 

Přejeme Vám veselé Velikonoce,

plné pohody, lásky a čokoládového potěšení.