Praha, 21. srpna 2006 – Večerní okna prosvěcující vánoční atmosféru, rodinný krb, vůně vánočního stromku a sladké vánoční mlsání… tradice, kterou si každý rok znovu a znovu vychutnáváme a po celý rok se na ni těšíme. Již po 110 let značka ORION vchází do našich domovů a podílí se na splnění vánočních přání. Tradičně oblíbené vánoční čokolády doplňují letos novinky – ORION Stříbrná kolekce a ORION Krémové figurky bílo-mléčné, obě v zajímavé kombinaci mléčné a bílé čokolády, a ORION Arabesky želé polomáčené s vylepšenou recepturou. 110 let svého vzniku oslaví ORION i vánoční hrou 110 splněných přání a vánoční výzdobou v mnoha českých městech.

Vánoce jsou tradičně u nás svátkem rodiny, na vánoční večeři se snaží být každý se svými nejbližšími. Sladkosti značky ORION nesmějí chybět na stromečku či na ozdobných mísách, patří k našim Vánocům již 110 let. Mnohé si pamatujeme z dětství, mnohé poznávají teď naše děti, některé z nich jsou tu úplně poprvé. Letošní novinky ORION zaujmou kombinací bílé a mléčné čokolády. Bílá čokoláda je stále víc a víc populárnější pro svou lahodnou chuť.

V novince ORION Stříbrná kolekce je mléčná čokoláda doplněna stále oblíbenější bílou čokoládou. Najdete v ní bonbony z bílé a mléčné čokolády, fondánové a krémové figurky, salonky a máčené želé arabesky. Luxusní design obalu připomíná zasněženou krajinu ve stříbřitém mrazivém oparu s krystalky sněhových vloček a dodává tak kolekci romantický vánoční nádech. Tato kolekce je vhodný dárek  k doplnění bílé zimní atmosféry, kterou si můžete vychutnávat s rodinou a nejbližšími. ORION Stříbrná kolekce se lehce stane ozdobou Vašeho letošního vánočního rodinného krbu a zařadí se mezi „rodinné stříbro“ těchto Vánoc! (505 g, doporuč. cena 134,90 Kč)
 

ORION Krémové figurky bílo-mléčné jsou určeny pro labužníky, kteří rádi vychutnávají plněné čokoládové dezerty. Řadu krémových figurek s různými náplněmi (vaječný likér, lanýže, mléčné, hořké) letos nově doplňují ORION krémové figurky v zajímavé kombinaci bílé a mléčné čokolády. Vánoční figurky plněné lahodným krémem jsou pro čokoládové labužníky vyhledávanou lahůdkou – vynesou je až na zasněžený vrchol čokoládového blaha. Propojení dvou různých čokolád ozdobí vánoční stromek nebo zaplní vánoční stůl připravený jak pro děti, tak i pro dospělé. (498 g, doporuč. cena 114,90 Kč)
 

Další oblíbenou vánoční sladkostí je řada Arabesek z ovocného želé. Na Vánoce po nich sáhnou zejména ti, kteří mají chuť na nějakou sladkou změnu a dávají přednost lehké ovocné chuti. ORION Arabesky želé polomáčené jsou další novinkou letošních Vánoc. Mají vylepšenou recepturu, která se projeví v dokonalejší chuti měkkého želé. Příznivci této lahůdky si jich mohou koupit do zásoby víc, aby si je mohli užívat i po Vánocích – jejich svěží chuť, vůně a kvalita je tak budou provázet i do nového roku… Jsou napůl máčeny v hořké polevě, což v kombinaci s ovocnými příchutěmi jablko, malina, pomeranč a citron vytváří sladkou a lehkou harmonickou chuť. (400 g, doporuč. cena 85,- Kč)

Kompletní nabídku Arabesek dále představují ORION Arabesky želé celomáčené (500 g, doporuč. cena 92,- Kč), ORION Arabesky želé ve dvoupatrovém provedení (750 g, doporuč. cena 105,- Kč) a ORION Arabesky Banány (450 g, doporuč. cena 92,- Kč).
 

V nabídce samozřejmě nechybí ani ORION Salonky – oblíbená lahůdka pro vánoční mlsání, tradičně zabalená do barevného staniolu, veselé vánoční konfety známé po celé Evropě. Salónkovou mini sladkost k dobré kávě či čaji si můžete vybrat kromě příchutí pomeranče a višně teď nově i v příchuti karamel, nebo jako obdobu oblíbených chutí KOKO, MARGOT a BANÁNY. Jejich chuť a šustění třpytivého staniolu na stromečku připomene, že Vánoce nepatří jenom našim dětem, ale i tomu malému dítěti, které zůstává v nás…

 Vánoční kolekce, figurky a další produkty značky ORION a Nestlé jsou představiteli tradičního pojetí Vánoc, kdy se lidé setkávají a užívají si spolu sváteční pohodu. Vánoční sortiment značky ORION doplňuje řada dalších oblíbených produktů jako velký výběr kolekcí s novým designem, např. ORION Rodinná kolekce 500 g či duté figurky ORION Vánoční ozdoby, ORION Šišky a ORION Podkovy ve zlatém obalu. Nechybí samozřejmě ani exkluzivní řada ORION Modré z nebe.
(Více informací o vánoční nabídce společnosti Nestlé a značce ORION najdete v příloze.)

___________________________________________________________________

Vánoční akce – 110 let ORION

Vánoční soutěž 110 splněných přání
Vánoce jsou nejemotivnější období roku, a k nim patří čokoláda. Spotřebitelská soutěž ke 110. výročí ORION má podpořit prodej sezónních výrobků a bonboniér. Bude probíhat od října do prosince a společnost Nestlé jejím prostřednictvím splní 110 přání za 2 000 000 korun.
A jak si splnit 110 vánočních přání?
Uvnitř všech výrobků označených logem naleznou spotřebitelé hrací karty. Do nich každý napíše své přání, jméno a adresu a odešle do čokoládového města ORION. Potom bude postupně vylosováno a splněno 110 přání (každý týden 11 přání) v celkové hodnotě 2 miliony korun.
Ovšem dále lze vyhrát dalších 10 000 hodnotných cen. Každá hrací karta okamžitě vyhrává DVD nebo VHS s klasickými pohádkami v celkové hodnotě 4 miliony korun nebo jednu ze tří pohlednic ORION.
Veškeré informace o vánoční soutěži najdete na www.orion110let.cz nebo na www.intentpr.eu.

Vánoční výzdoba v českých městech
Další akci připravila společnost Nestlé na konec letošního roku. Cílem je navodit výjimečnou slavnostní atmosféru předvánočního období ve vybraných městech a přinést jejich obyvatelům příjemný sladký zážitek. Na náměstích těchto měst ozdobí společnost Nestlé vánoční stromy, jejichž dominantou budou svítící hvězdy ORION. Strom ve sladkém designu bude zdobit náměstí v období celého adventu a po jeden celý den zde budou hostesky nabízet kolemjdoucím výrobky ORION.

Na obě akce se můžete těšit a užívat si je od listopadu do prosince. Bližší informace získáte na www.nestle.cz a www.intentpr.eu.

Přejeme Vám krásné a šťastné Vánoce,
plné pohody, lásky a čokoládového potěšení.

 

O společnosti Nestlé
Nestlé, mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku, vstoupila na do české výroby cukrovinek jako strategický investor počátkem 90. let 20. století. Jeho investice od té doby přesáhly 5 miliard Kč. V  České republice Nestlé vyrábí čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami jako je ORION, MODRÉ Z NEBE, BON PARI, DELI, JOJO, LENTILKY. Nestlé uvádí na český trh značkové potraviny pod mezinárodním značkami - tyčinky KIT KAT, instantní kávu NESCAFÉ, kulinářské výrobky MAGGI, kojeneckou výživu NESTLÉ a potravu pro domácí zvířata PURINA, FRISKIES a DARLING. Prostřednictvím společnosti Schöller, která zůstává oddělenou právnickou osobou, si spotřebitelé mohou vychutnat zmrzliny pod značkou NESTLÉ jako je MANHATTAN, EXTREME a mnohé další. Snídaňové cereálie NESTLÉ jako FITNESS nebo NESQUIK uvádí na trh společnost Cereal Partners Czech Republic, společný podnik Nestlé a General Mills.


V případě zájmu o bližší informace kontaktujte:

intent, PR agentura, Ostrovní 30, 110 00  Praha 1, Tel.: +420 224 933 476, 224 930 524

Zuzana Hájková   Renata Heldová   Jan Sedláček
Mobil:  +420 603 535 506  Mobil: +420 777 578 833  Tel.: +420 777 241 653
E-mail: zuzana.hajkova@intentpr.eu E-mail: renata.heldova@intentpr.eu  E-mail: jan.sedlacek@intentpr.eu