Dobrý oběd, večeře či piknik bez vína, to snad ani nejde. Nabídněte pozvaným přátelům i sami sobě něco originálního a opravdu dobrého. Zkuste značku Víno Valtice. Vína z jižní Moravy mají své kouzlo. Ucelená kolekce odrůdových vín s vysokou jakostí, svěžím charakterem, spojená s tradicí vinařského regionu Valtic, ale zároveň i s moderní, velmi avantgardní etiketou a nápaditou štíhlou lahví, to je určitě to, co hledáte.

 

Víno Valtice – moderní tvář historie

 

Nádherné Valtice, jižní Morava, prosluněné vinice, to vše je úzce spojeno se společností Víno Valtice, členem uskupení Soare, a nyní také se zcela novou řadou vín, uváděnou na trh pod názvem Víno Valtice.

V rámci „Dne českých vín“ na veletrhu Víno a destiláty proběhl její slavnostní křest. Přehlídku modelkami a krásnými kreacemi zosobněných nejznámějších značek vín společnosti Soare sekt  doplnilo nádherně ztvárněné, právě zrozené mladé, nové víno - Víno Valtice. Křest přesvědčivě a s neopakovatelným šarmem moderoval Jan Čenský, Pavel Soukup, coby kmotr nové řady vín, popřál vínu do života jen to nejlepší. Bonbónkem „Dne českých vín“ se stalo i  vyhlášení Zlaté ceny pořadatele veletrhu, kterou obdrželo právě Víno Valtice. Přání kmotra se začínají plnit…

 


Víno Valtice představuje novou kolekci dvanácti nejoblíbenějších odrůd ve vynikající kvalitě, s převážně moravským původem. Tato řada se vyznačuje svěžími a lehkými víny ve vysokých nezaměnitelných a elegantních lahvích s nápadným a moderním designem.

Valtice jsou známé jako město s historickou a vinařskou tradicí v samém srdci moravských vinařských tratích.

Díky neopakovatelnému snoubení krajiny a architektury je celý Valticko–lednický areál zapsán na seznamu Unesco. Unikátní památky s všudypřítomným vinařstvím v každém zanechají nezapomenutelné zážitky.

Příště vás seznámíme s jednotlivými druhy valtických vín. V nadcházejícím podzimu vám třeba sklenka výborného vína přijde vhod. 

 

Pokud se chcete seznámit s lahodným vínem už teď, prohlédněte si stránky www.vinovaltice.cz

Reklama